“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Данілов запевнив, що коли президент Зеленський все ж ухвалить рішення про початок діалогу, то він буде на умовах нашої країни
До діалогу з росією Україну наполегливо схиляють представники деяких країн. Переговори можуть відбутися, але лише на умовах Києва. Ніхто не здаватиме інтереси нашої держави.
Про це в ефірі телемарафону повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов. Він підкреслив, що перемовини можливі лише на умовах України.
"Зараз просто йде таке нагнітання ситуації для того, щоб якомога швидше посадити нас за стіл перемовин на умовах росії. Зараз запущена велика кампанія з цього приводу. Зараз дуже багато пропозицій з різних країн з цього приводу", - заявив Данілов.
За його словами, якщо президент України Володимир Зеленський ухвалить рішення про переговори з рф, "це буде лише на умовах нашої країни". Він запевнив, що національні інтереси України ніхто не збирається здавати, "як би цього не хотіли деякі представники деяких країн, які сьогодні активно включилися в цю ситуацію".
"Але майте на увазі, я більш ніж впевнений, що якщо ми будемо про щось розмовляти, і президент прийме таке рішення, то це буде тільки на умовах нашої країни", - сказав Данілов.
Більшість українців (60,7%) вважають, що "переговори з росією слід вести після витіснення (виведення) її військ на кордони станом на 1991 рік". Пів року тому цю позицію поділяли 57,5% респондентів. 72% громадян не вважають діалог з країною-агресоркою "дієвим способом досягнення миру". Про це свідчать результати опитування соціологічної служби "Центр Разумкова", проведеного з 22 лютого по 1 березня 2023 року. У лютому-березні частка тих, хто так вважає переговори "дієвим способом досягнення миру, яким слід скористатися вже зараз", знизилася до 13%, не згодні з цим 72%. У вересні-жовтні 2022 року переговори з агресором підтримували 17%. Ще 64% були не згодні.
Поменшало тих, хто погоджується з твердження "переговори слід вести тільки після витіснення її військ на лінію протистояння станом на 23 лютого 2022 року" – з 21% до 18%. Побільшало тих, хто з цим не згоден – з 60% до 65%. Водночас більше українців тепер вважають, що "переговори слід вести тільки після витіснення або виведення військ рф на кордони станом на 1991 рік" – з 57,5% до 61%. Незгодних поменшало – з 22% до 21%.
Раніше ми писали, що Україна готова до переговорів з рф щодо Криму. Крім того, Китай підтримав Макрона щодо початку мирних переговорів між Україною та росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.