Трек “Шугар - Ягода” – весела, драйвова та трохи зухвала ода зрілим жінкам. Це історія про хлопця, який надає перевагу “достиглій ягоді” – впевненій у собі, самодостатній жінці, з якою життя стає легким і захопливим.
Волонтери нещодавно знов передали три дрони Mavic 3 Combo добровільчому підрозділу «Хартія»
3-й батальйон 25-ї повітряно-десантної Січеславської бригади влучними ударами підпалює легку броньовану техніку ворога на кордоні Донецької та Луганської областей. Момент влучання зафіксував Mavic 3, який виконував функцію коригування вогню.
Ювелірною роботою військових поділився у Facebook волонтер Юрій Голик, який, разом із спортсменом Сергієм Стаховським, забезпечив бригаду новими БПЛА.
“Сподіваємося, що у найближчому майбутньому хлопці покажуть нам з висоти пташиного польоту Луганськ, Алчевськ, Мілове та і Черткове теж”, — прокоментував відео волонтер.
Крім того, волонтери нещодавно знов передали три дрони Mavic 3 Combo добровільчому підрозділу «Хартія», що виконує бойові задачі на бахмутському напрямку.