Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
З його допомогою вдалося припинити обстріл Гранітного
Збройні сили України успішно застосували ударний безпілотник Bayraktar турецького виробництва.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на військового блогера Мартіна Бреста .
Сьогодні бойовики почали обстрілювати село Гранітне із заборонених Мінськими угодами гармат, а саме артилерії калібром 122 і 152 мм. Для знищення артилерійських знарядь застосували безпілотник Bayraktar TB2. За допомогою нього вдалося знищити одну гармату бойовиків (імовірно, гаубиця Д-30). За словами блогера, безпілотник провів атаку з висоти понад 11 кілометрів, і це перший випадок застосування Bayraktar TB2 українською армією
"Спасибі платникам податків, за рахунок яких було здійснено закупівлю "Байракторів": у шматках погнутого металу, крові та кишках абізян є і ваш внесок", - написав волонтер та учасник війни на Донбасі Олег Болдирєв, який відомий під псевдонімом Мартін Брест.
Пізніше з'явилося відео знищення батареї супротивника:
Нагадаємо, Bayraktar TB2 - турецький ударний оперативно-тактичний безпілотник із великою тривалістю польоту. Цей безпілотник неодноразово показав свою ефективність на полі бою, особливо під час бойових дій у Нагірному Карабасі, де ці безпілотники активно застосовувала армія Азербайджану. У ході боїв за їх допомогою, за даними Oryx, вдалося знищити 119 одиниць бронетехніки (з них 90 - різні модифікації Т-72), 15 зенітно-ракетних комплексів або пускових установок, серед них ЗРК "Оса", "Стріла-10" та 1 ЗРК «Тор», 61 одиницю реактивної артилерії (БМ-21 «Град»), 132 одиниці великокаліберної артилерії, 9 радарів та систем радіоелектронної боротьби, 143 вантажівки. Також ці БПЛА використовувалися для коригування вогню артилерії та знищення живої сили супротивника.
Цікаво, що російські системи ППО, якими користується армія Вірменії, виявилися практично безпорадними проти безпілотників турецького виробництва.
У 2018 році Україна закупила 6 таких безпілотників, і 200 авіабомб MAM-L та ракет UMTAS. У вересні 2019 року в турецькому Кишані, на навчально-виробничій базі виробника комплексу — компанії BaykarMachine, розпочалося тримісячне навчання українських військовослужбовців за програмою підготовки фахівців з експлуатації та технічного обслуговування комплексу Bayraktar TB2. Навчання пройшли понад 30 спеціалістів: інструкторів, техніків, операторів, спеціалістів терміналу наземних даних та станції наземного контролю. 26 вересня 2020 року у Туреччині завершився тримісячний курс підготовки операторів БПЛА. Після цього вони повернулися до України з відповідними сертифікатами та знаннями, які дають змогу керувати цими апаратами.
Раніше ми повідомляли, що найманці РФ обстріляли селище Гранітне .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут