Головна
Україна
Події
16:00, 24 Травня
Информатор UA

Интро

Збройні сили України продовжують знищувати командування російських окупантів. Ліквідовано командира другої роти спеціального полку імені Кадирова капітана поліції Асвада Ідрісова. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України. "Цього разу до vip-шанувальників творчості Кобзона приєднався командир другої роти спеціального полку імені Кадирова капітан поліції Асвад Ідрісов. Він пропустив заняття з топографії в російському університеті спецназу в Гудермесі, а тому вже правильно повернувся додому", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, український матрос збив російський бомбардувальник і врятував 25 товаришів по службі. Крім того, ЗСУ ліквідували 29 350 окупантів, 606 артилерійських систем та 205 російських літаків. Також Інформатор писав, що в Україні запустили додаток, в якому можна відслідковувати втрати рашистів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українські військові ліквідували командира роти із полку імені Кадирова

Читать на русском

Рашисти продовжують зазнавати втрат

Читать на русском
Українські військові ліквідували командира роти із полку імені Кадирова

Рашисти продовжують зазнавати втрат

Збройні сили України продовжують знищувати командування російських окупантів. Ліквідовано командира другої роти спеціального полку імені Кадирова капітана поліції Асвада Ідрісова.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України.

"Цього разу до vip-шанувальників творчості Кобзона приєднався командир другої роти спеціального полку імені Кадирова капітан поліції Асвад Ідрісов. Він пропустив заняття з топографії в російському університеті спецназу в Гудермесі, а тому вже правильно повернувся додому", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, український матрос збив російський бомбардувальник і врятував 25 товаришів по службі. Крім того, ЗСУ ліквідували 29 350 окупантів, 606 артилерійських систем та 205 російських літаків.

Також Інформатор писав, що в Україні запустили додаток, в якому можна відслідковувати втрати рашистів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.