Українські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті світу з таїландського боксу

Збірна України посіла 4 місце серед 92 країн учасниць

Українські спортсмени вибороли 27 медалей на чемпіонаті світу з таїландського боксу. Змагання проходили у Бангкоку (Таїланд).

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію таїландського боксу України.

Українська національна збірна здобула 27 медалей: 6 "золотих", 9 "срібних" та 12 "бронзових". У загальнокомандному заліку збірна України посіла четверте місце серед 92 країн учасниць.

Золоті нагороди здобули: Єгор Скуріхін, Василь Сорокін, Олег Приймачов, Олександр Суховільський, Амір Акчурін та Микита Захарченко.

Нагадаємо, українські спортсмени вибороли 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Фінляндії. Крім того, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг.

Також Інформатор писав, що український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Новини онлайн в чаті месенджера слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Johnformator Live . Підписатися на канал у Viber можна тут