Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це були продельфіни великолобі
Наприкінці січня у свій перший рейс з Одеси до Антарктики вирушив криголам – науково-дослідне судно «Ноосфера». Екіпаж уже зробив першу зупинку і зайшов до порту Лас-Пальмаса (Канарські острови) для дозаправки пальним.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Дорогою до порту Лас-Пальмас на Канарських островах команда науково-дослідного криголаму «Ноосфера» побачила досить рідкісне явище: десятки дельфінів припливли погойдуватися на хвилях, які створювало судно, рухаючись уперед.
Швидше за все, це були продельфіни великолобі (Stenella frontalis). Цей вид зустрічається лише в Атлантичному океані, від південної Бразилії до США (Нова Англія) на заході та до узбережжя Африки на сході. Зазвичай він живе на континентальному шельфі, в межах 250-350 км від узбережжя.
Поки команда "Ноосфери" просто милувалася дельфінами, а ось на шляху з Чилі до Антарктиди вчені вже робитимуть облік та фотоідентифікацію китоподібних за їхніми хвостами. Це одне з унікальних досліджень українських вчених.
Раніше ми повідомляли, що полярники станції «Академік Вернадський» показали фото закоханих пінгвінів.
Також писали, що в Антарктиді встановили новий температурний рекорд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.