«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це були продельфіни великолобі
Наприкінці січня у свій перший рейс з Одеси до Антарктики вирушив криголам – науково-дослідне судно «Ноосфера». Екіпаж уже зробив першу зупинку і зайшов до порту Лас-Пальмаса (Канарські острови) для дозаправки пальним.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Дорогою до порту Лас-Пальмас на Канарських островах команда науково-дослідного криголаму «Ноосфера» побачила досить рідкісне явище: десятки дельфінів припливли погойдуватися на хвилях, які створювало судно, рухаючись уперед.
Швидше за все, це були продельфіни великолобі (Stenella frontalis). Цей вид зустрічається лише в Атлантичному океані, від південної Бразилії до США (Нова Англія) на заході та до узбережжя Африки на сході. Зазвичай він живе на континентальному шельфі, в межах 250-350 км від узбережжя.
Поки команда "Ноосфери" просто милувалася дельфінами, а ось на шляху з Чилі до Антарктиди вчені вже робитимуть облік та фотоідентифікацію китоподібних за їхніми хвостами. Це одне з унікальних досліджень українських вчених.
Раніше ми повідомляли, що полярники станції «Академік Вернадський» показали фото закоханих пінгвінів.
Також писали, що в Антарктиді встановили новий температурний рекорд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.