Українські легкоатлетки здобули перші ліцензії на Олімпіаду-2024, а Магучіх не встигла на Діамантову Лігу

Ірина Геращенко виграла етап Діамантової ліги

Ярослава Магучіх не встигла потрапити на турнір
Ірина Геращенко була близька до встановлення особистого рекорда

Українські спортсменки на етапі Діамантової ліги в Польщі здобули три ліцензії на Олімпіаду-2024. На жаль Ярослава Магучіх, яка очолила світовий рейтинг стрибунок у висоту, пропустила турнір через курйозну причину.

Ліцензії виграли Ірина Геращенко, Юлія Левченко і Марина Бех-Романчук, повідомило "Суспільне".

Ярослава Магучіх пропустила змагання тому, що через затримку та скасування рейсу вона просто не встигла вчасно добратися до Польщі. Тож з початкової заявки на етап чинна чемпіонка Діамантової ліги вибула.

Натомість Ірина Геращенко, Юлія Левченко та Катерина Табашник взяли участь в змаганнях. Табашник першою вибула, припустившися трьох помилок на висоті в 1,92 метра. Крім неї вилетіла і чемпіонка світу Елеанор Паттерсон.

Геращенко та Левченко пройшли три перші висоти без помилок. Левченко зрештою змогла взяти висоту в 2,01 метра і не лише виборола "бронзу", але й здобула ліцензію на Олімпіаду-2024.

Другу ліцензію виборола Геращенко, яка за спробами також виграла цей етап Ліги.

Третю ліцензію на цьому етапі виграла легкоатлетка Марина Бех-Романчук. Вона виконала олімпійський норматив у 14,55 метра у потрійному стрибку. Причому для українки це стала перша виграна ліцензія в цій дисципліні - раніше вона виступала на Олімпійських іграх в стрибках в довжину.

Раніше Інформатор повідомляв, що українці Роман Петрук та Олег Дорощук виграли подвійне срібло в одному секторі на чемпіонаті Європи-2023. А українець Михайло Кохан виграв "золото" в категорії метання молота.