Євро-2023 з легкої атлетики. Українці виграли подвійне срібло в одному секторі

Ще один українець, Олег Тикул, посів дев’яте місце

Участь в цих змаганнях взяли три українця
Дорощук і Петрук розділили між собою друге місце

Українські легкоатлети Роман Петрук та Олег Дорощук виграли "срібло" у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи U-23.

На турнірі в фінському Еспоо в категорії стрибків у висоту виграв турецький атлет Алі Ерен Унлу. Наші спортсмени Роман Петрук та Олег Дорощук не змогли повторити його результат у 2,22 метра, але обом підкорилася висота у 2,19 метра.

Про це повідомляється на офіційному сайті Європейської легкоатлетичної асоціації.

Зрештою наші спортсмени розділили між собою друге місце. Ще один українець, Олег Тикул, посів дев’яте місце з результатом 2,10 метра.

Раніше Інформатор повідомляв, що українець Михайло Кохан виграв "золото" в категорії метання молота. А зірка збірної України з легкої атлетики Владислав Шепелєв знявся з участі у чемпіонаті Європи.