“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
До складу угруповання входило 11 осіб
Українські хакери вкрали понад 100 млн доларів із рахунків іноземних компаній, за що їм загрожує тюремний термін понад десять років. Групу кіберзлочинців затримали під час міжнародної поліцейської операції.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МВС.
Хакери атакували понад 50 компаній у Штатах, а також у країнах ЄС.
Хакери використовували програмне забезпечення типу Ransomware. З його допомогою фігуранти отримували контроль над комп'ютерними системами компаній, використовуючи їх вразливість.
При відновленні доступу до закриптованих даних, вони вимагали викуп у криптовалюті. За це зловмисникам може загрожувати до 12 років за ґратами.
До складу угруповання входило 11 осіб. Двоє з них поширювали шкідливе програмне забезпечення, інші підтримували роботу серверів та допомагали виводити гроші, отримані незаконним шляхом.
Збитки, завдані потерпілим, сягають 120 мільйонів доларів. Серед постраждалих – компанії Франції, Норвегії, Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії та США.
Українські кіберполіцейські співпрацювали з колегами з Європолу, Євроюсту, правоохоронцями Республіки Франції, США, Нідерландів та Норвегії.
У рамках операції провели 28 обшуків у фігурантів у Києві, Київській, Волинській, Тернопільській, Харківській, Запорізькій та Донецькій областях. Одночасно провели обшук у Швейцарії в приміщенні спільника угруповання.
Відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку), ч. 4 ст. 189 (вимагання), за ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.
Раніше Інформатор повідомляв, що хакери з України зламали компанії у Франції та отримали викуп у біткоїнах.
Також ми писали, що США призначили нагороду у два мільйони доларів за допомогу в затриманні двох українських хакерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.