"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українські хакери видалили 20 ТБ даних важливого російського сервісу
Українське хакерське угрупування Blackjack, ймовірно, за підтримки СБУ, провело успішний злам московського інтернет-провайдера "М9ком". Клієнти сервісу залишились без інтернету та підключеного ТБ. Водночас, хакери виклали понад 10 Гб даних з поштового сервера та баз клієнтів росіян.
Про це повідомляє видання РБК-Україна з посиланням на власні джерела. Зазначається, що під час зламу було видалено 20 ТБ даних: офіційний сайт компанії, сайти філіалів, поштовий сервер, сервіси кіберзахисту і т.д.
"Як наслідок - частина жителів Москви залишилася без інтернету та ТБ", - наголосили співрозмовники.
Окрім того, українські хакери виклали у мережу дані з поштового сервера та клієнтських баз компанії. Подивитись бази можна за цим посиланням через браузер TOR.
Раніше Інформатор повідомляв, що українська хакерська група KibOrg оприлюднила базу даних клієнтів одного з найбільших комерційних банків росії Альфа-Банку. Вона містить персональні дані 38 мільйонів унікальних фізичних та юридичних осіб. Злом бази відбувся у жовтні минулого року, за сприянням хакерської групи NLB. База містить 115 217 571 запис, включаючи ПІБ, дати народження, номери телефонів та рахунків клієнтів. Формування бази почались з 2004 року. Попри спростування Альфа-Банку, який назвав дані "скомпільованими", видання "Важные истории" підтвердило їх автентичність та вказало, що ці дані стосуються реальних фізичних і юридичних клієнтів банку.
Окрім того, українські хакери з угруповання "Кібер Спротиву" успішно зламали Департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони росії та отримали доступ до російської системи моніторингу ЗМІ "Катюша". Росіяни використовують цю систему для аналізу російського інформаційного простору. Проте, вона має обмеження у виявленні негативу про путіна та російське Міноборони. "Катюша" розроблена компанією "M13" та здатна моніторити соцмережі та ЗМІ, створювати аналітичні звіти для російських чиновників. Завдяки цьому програмному забезпеченню пишуться щотижневі звіти для Ігоря Конашенкова. У 2021 році МО Росії витратило 320 млн рублів на ліцензію цієї програми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.