“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Нині тривають аварійні відключення
З понеділка, 5 грудня, українська енергетична система зможе перейти від аварійних відключень електроенергії до стабілізаційних. Все завдяки зусиллям українських енергетиків.
Про це повідомив директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко, передає Інформатор.
За його словами, сьогодні енергетикам вдалось додатково запустити один енергоблок Хмельницької АЕС потужністю в 1 ГВт.
"Це дозволить вже з завтрашнього дня, щоб об'єднана енергетична система України працювала, і перейшла з аварійних відключень до стабілізаційних", - підкреслив Омельченко.
Крім того, спеціалісти відремонтували деякі високовольтні лінії електропередачі та відновили роботу трансформаторів.
Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої атаки з боку російських окупантів. Її ціллю стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема двох країн об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. У нашій країні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. Українців, яким вже повернули енергоживлення, закликають економити електроенергію.
Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.