В країні анонсують масштабні скорочення мігрантів
В Канаді планують скоротити кількість мігрантів. Також скоротять кількість іноземних працівників у країні. Це може торкнутися й українців, яких у Канаді близько 300 тисяч.
Більшість з них є біженцями від російської агресії. Про це повідомляє видання CTV News.
Цю інформацію оприлюднив міністр імміграції Канади Марк Міллер. За його словами, останнім часом населення держави стрімко зросло. Це призвело до ретельного перегляду імміграційної політики, а особливо - потоку тимчасових резидентів, тобто переселенців.
За словами Міллера, уряд має намір скоротити кількість тимчасових мешканців Канади до п’яти відсотків населення протягом наступних трьох років. Наразі цей показник становить 6,2%. Це близько 2,5 мільйонів осіб.
Тобто, протягом трьох років кількість мігрантів, серед яких 300 тисяч це українські біженці, має сильно зменшитися. Це за умови, що нових біженців Канада взагалі не прийматиме.
"Зменшення охопить не лише безробітних іноземців, але й іноземних студентів та працюючих мігрантів. Студентам, можливо, дадуть довчитись, але нових іноземців на навчання не будуть приймати", - йдеться в матеріалі.
В уряді також планують зменшити кількість саме трудових мігрантів. Зокрема, в міністерстві зайнятості заявили, що компанії, які мають право використовувати до 30% своєї робочої сили через програму тимчасового залучення іноземних працівників, скоротять цю частку до 20%. Зміни при цьому не торкнуться галузей охорони здоров’я та будівництва.
Нагадаємо, що в Канаді перебуває близько 300 тисяч українських біженців. Це безпосередньо люди, які втекли з України через повномасштабну російську агресію. Тоді як навіть до війни в країні проживало близько 1,4 мільйона українців. Йдеться переважно про етнічних українців, тобто тих, хто живе в Канаді вже в другому-третьому поколінні.
Що ж стосується саме скорочення кількості нових мігрантів у цій країні, то виходить, що українські біженці в Канаді перебувають під загрозою. Однак є можливість, що все ж таки наших людей це не торкнеться. Адже Канада послідовно підтримує Київ, до того ж українська етнічна меншість є досить впливовою діаспорою саме в політичному сенсі.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Звертаємо увагу на модель зберігання F-16, аналогічну до іранської практики розміщення літаків у захищених ангарах. Проте існує ризик, що російські сили зможуть виявити їх географічне місце. Анатолій Храпчинський висловлює сумніви щодо ефективності цього захисту, зазначаючи, що російські сили ймовірно будуть активно полювати на ці літаки, які стануть найновішим додатком до нашої авіації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.