Головна
Україна
Політика
23:37, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого. Україні не слід віддавати свої території в обмін на мир. Як повідомляє Інформатор, про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. За його словами, суверенітет та безпека країни мають бути захищені. "Ми переконані, що повинні допомагати українцям чинити стратегічний опір. Але ми не можемо бути українцями більше, ніж самі українці. Це їхня криза, і мають вирішувати вони, як чинити. Вони не віддадуть території в обмін на мир, не підуть на погану угоду. Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені", - зазначив Джонсон. Нагадаємо,Джонсон переконаний, що будь-які поступки росії призведуть до "катастрофи". Також ми писали, що Джонсон пропонує створити новий Альянс, альтернативний Євросоюзу та НАТО, щоб об'єднати країни, незадоволені політикою Брюсселя та слабкою реакцією Німеччини на військову агресію кремля. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого - Джонсон

Читать на русском
Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого - Джонсон

Україні не слід віддавати свої території в обмін на мир, сказав він

Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого. Україні не слід віддавати свої території в обмін на мир. 

Як повідомляє Інформатор, про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

За його словами, суверенітет та безпека країни мають бути захищені.

"Ми переконані, що повинні допомагати українцям чинити стратегічний опір. Але ми не можемо бути українцями більше, ніж самі українці. Це їхня криза, і мають вирішувати вони, як чинити. Вони не віддадуть території в обмін на мир, не підуть на погану угоду. Українська територія має бути відновлена, хоча б до кордонів до 24 лютого. Суверенітет та безпека країни мають бути захищені", - зазначив Джонсон.

Нагадаємо, Джонсон переконаний, що будь-які поступки росії призведуть до "катастрофи"

Також ми писали, що Джонсон пропонує створити новий Альянс, альтернативний Євросоюзу та НАТО, щоб об'єднати країни, незадоволені політикою Брюсселя та слабкою реакцією Німеччини на військову агресію кремля.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.