Головна
Україна
Політика
22:34, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон переконаний, що будь-які поступки партнерів росії призведуть до "катастрофи", тому Британія "непохитно" підтримуватиме Україну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Independent, яке цитує його офіційного представника. "Ми не повинні дозволяти нікому повірити, що поступки Путіну призведуть до чогось іншого, крім катастрофи", - сказав він. За словами Джонсона, рф та її союзники можуть сприйняти їх як нагороду за необґрунтовану агресію проти України. Також це вплине на безпеку та економіку Великої Британії, впевнений він. Британський прем'єр пообіцяв забезпечити нову політичну, військову та фінансову підтримку з боку міжнародної спільноти України. Також ми писали, що Джонсон пропонує створити новий Альянс, альтернативний Євросоюзу та НАТО, щоб об'єднати країни, незадоволені політикою Брюсселя та слабкою реакцією Німеччини на військову агресію кремля. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Джонсон розповів, до чого призведуть поступки путіну

Читать на русском
Джонсон розповів, до чого призведуть поступки путіну

Окупанти та їх союзники можуть сприйняти це як нагороду

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон переконаний, що будь-які поступки партнерів росії призведуть до "катастрофи", тому Британія "непохитно" підтримуватиме Україну.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Independent, яке цитує його офіційного представника.

"Ми не повинні дозволяти нікому повірити, що поступки Путіну призведуть до чогось іншого, крім катастрофи", - сказав він.

За словами Джонсона, рф та її союзники можуть сприйняти їх як нагороду за необґрунтовану агресію проти України. Також це вплине на безпеку та економіку Великої Британії, впевнений він. 

Британський прем'єр пообіцяв забезпечити нову політичну, військову та фінансову підтримку з боку міжнародної спільноти України.

Також ми писали, що Джонсон пропонує створити новий Альянс, альтернативний Євросоюзу та НАТО, щоб об'єднати країни, незадоволені політикою Брюсселя та слабкою реакцією Німеччини на військову агресію кремля.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.