"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Українська сторона 25 листопада внесла свою пропозицію щодо проведення наступного тижня позачергового засідання ТКГ
Українська делегація Тристоронньої контактної групи пояснила, що двоє травмованих цивільних на Донбасі, про яких повідомляла ОБСЄ, могли підірватися на мінах, встановлених на лінії розмежування.
Про це повідомляє Українська делегація для участі у Т КГ,- передає Інформатор .
«Спостережними групами української сторони СЦКК було зафіксовано у відповідному районі кілька вибухів, схожих за характером на підриви мінно-вибухових загороджень. Цивільні особи постраждали, підірвавшись на мінах,встановлених на лінії розмежування», - йдеться у повідомленні.
В Українській делегації нагадали, що інформація про травмування 12 листопада двох цивільних чоловіків внаслідок вибуху в районі Донецької області надійшла зі щоденного звіту СММ ОБСЄ від 24.11.2020 № 280/2020. Цього дня, за даними СММ ОБСЄ, інформація про порушення з боку Збройних сил була відсутня, а режим тиші російська сторона впродовж 12.11.2020 не запитувала.
Більш того, про порушення в районі КПВВ «Мар'їнка» у звітах СММ ОБСЄ в період з 1 по 23 листопада ніякої інформації не було.
В Українській делегації нагадали, що президент Володимир Зеленський ще під час Паризького саміту у грудні 2019 року вніс пропозицію про проведення гуманітарного розмінування на лінії розмежування.
Нагадаємо, українська сторона ініціює позачергове засідання ТКГ на наступному тижні.
Крім того, Офіс генпрокурора розслідує кримінальні справи стосовно 250 іноземних найманців, які беруть участь у бойових діях у складі незаконних збройних формувань Росії проти України
Раніше Інформатор писав, що українці визначилися зі ставленням до особливого статусу Донбасу .