Для важкоатлетки з Харкова це був перший виступ на дорослому чемпіонаті світу

Українська спортсменка Світлана Самуляк здобула срібло та бронзу на чемпіонаті світу з важкої атлетики. Змагання відбуваються в Узбекистані.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний олімпійський комітет України. .

У ваговій категорії до 55 кг Самуляк показала високий результат – 91 кг у вправі ривок, 110 кг у вправі поштовх та суму двоборства 201 кг. Перше та друге місце було у спортсменок з Африки. Ще одна українка Ольга Івженко стала 11-ю за підсумком двоборства: 186 кг (83 – у ривку, 103 – у поштовху).

Чемпіонат світу з важкої атлетики триватиме до 17 грудня.

Українська спортсменка Самуляк здобула дві медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики 1

Нагадаємо, український легкоатлет переміг на півмарафоні у Польщі. Крім того, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг..

Також Інформатор писав, що українські спортсмени вибороли 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Фінляндії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут