Українська Прем’єр-ліга: в першому матчі восьмого туру «Верес» здолав ФК «Львів»

Поєдинок пройшов у Львові

В розіграші Української Прем’єр-ліги розпочалися матчі восьмого туру. ФК «Львів» приймав суперника з верхньої частини турнірної таблиці. «Верес» вдало розпочав сезон та перебуває у євро кубковій зоні.

У вівторок, 18 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок восьмого туру ФК «Львів» - «Верес». «Львів» перебував на 12-й позиції турнірної таблиці, «Верес» займав п’яте місце.

ФК Львів: Пономаренко, Бусько, Муравський, Крушинський, Мильченко, Шишка, Васильєв, Полегенько, Бойко, Нич, Бугай.

Запасні: Ільющенков, Якимів, Вовкун, Мишенко, Сасовський, Никитюк, В. Михайлів, Р. Михайлів, Квас, Танчак, Шарун.

Верес: Когут, Гагун, Курко, Вовченко, Є. Пасіч, Кучеров, Сергійчук, Кльоц, С. Шарай, В. Шарай, Гайдучик.

Запасні: Ющишин, С. Шестаков, Мірошник, Квасний, Лебеденко, М. Шестаков, Поворознюк, Коркодим.

Перебіг матчу

Команди розпочали поєдинок доволі жваво. На стартових хвилинах м’яч не затримувався у центрі полі і швидко переміщувався від одного штрафного майданчика до іншого. На початку 11-й хвилини Пономаренко вчасно вийшов із воріт і не дозволив Гайдучику вразити ворота. Біля протилежних воріт ніхто з нападників команди господарів не зміг замкнути простріл Буська з правого флангу. Наступний свій момент «Львів» реалізував. Бугай підібрав м’яч після відскоку від захисника «Вереса» і з лінії воротарського майданчика пробив у правий кут.

Гості відігрались дуже швидко. На 17-й хвилині Гайдучик грудьми скинув  м’яч у ворота після силової подачі Станіслава Шарая з правого флангу. Команди взяли паузу, знизивши темп гри. Тим часом поступово почала окреслюватись перевага «Вереса». Гості володіли ігровою ініціативою і проводили атаки частіше за суперника.

«Верес» продовжував діяти активніше і після перерви. В свою чергу «Львів»  обрав тактику гри на контратаках. Втім гострих моментів не було ні біля воріт «Львова», ні біля володінь голкіпера «Вереса». Так продовжувалось до 67-й хвилини. Гості заробили штрафний і Вовченко крізь стінку пробив у правий нижній кут. Через дві хвилини Станіслав Шарай обвідним ударом збільшив перевагу «Вереса» до двох м’ячів. Після голу Шарая гру можна було завершувати. До кінця матчу скоріше гості могли забити ще один м’яч, ніж «Львів» скоротити різницю в рахунку.

• ФК Львів — Верес 1:3 (Бугай, 14 – Гайдучик, 17, Вовченко, 67, С. Шарай, 69).

«Верес» перервав серію з трьох матчів без перемог. Команда піднялась на третю сходинку турнірної таблиці УПЛ. ФК «Львів» залишився на дванадцятому місці.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу «Шахтар» - «Динамо». Також ми повідомляли про результати поєдинків сьомого туру УПЛ.