Українська Прем’єр-ліга: СК «Дніпро-1» здолав «Рух» у матчі з двома вилученнями

Поєдинок пройшов у Львові

В розіграші Української Прем’єр-ліги продовжуються матчі сьомого туру. У гості до «Руху» завітав лідер УПЛ СК «Дніпро-1». Львів’яни змогли перервати серію суперника без пропущених м’ячів.

У неділю, 16 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок сьомого туру «Рух» - СК «Дніпро-1». Команди зустрілись на полі стадіону «Україна» у Львові.

Рух: Паньків, Лях, Дідик, Слюсар, Роман, Сапуга, Довгий, Соломон-Отабор, Таллес, Б. Бойчук, Климчук.

Запасні: Ледвій, Карабін, Притула, Руніч, Мисик, Холод, Слюбик, Федор, Кітела, Підгурський.

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Горбунов, Сваток, Сарапій, Адамюк, Рубчинський, Бабенко, Громов, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.

Запасні: Рибак, Юрчук, Танчик, Логінов, Назаренко, Когут, Гомес, Кононов.

Перебіг матчу

Стартові хвилині поєдинку команди присвятили боротьбі за центр поля. «Дніпру-1» вдалося відтіснити суперника та заволодіти середньою зоною. «Рух» провів контратаку, яку з порушенням правил зупинив Сваток. Капітан «Дніпра-1» отримав жовту картку, а  Лях зі штрафного пробив у стінку. На 18-й хвилині Макс Валеф відбив удар Климчука. Довгий добивав м’яч у порожні ворота, але голкіпер «Дніпра-1» і тут зміг врятувати команду.

СК «Дніпро-1» відповів потужним ударом Піхальонка над поперечиною. На 30-й хвилині сталася знакова подія – «Дніпро-1» пропустив перший м’яч у сезоні УПЛ 2022/23. Бойчук прострілив з правого флангу, а Довгий в боротьбі з захисником проштовхнув м’яч у сітку. Вже у наступній своїй атаці гості могли відігратись, але Піхальонок з лінії воротарського майданчика пробив повз ворота. На 40-й хвилині захисник «Руха» в останню мить вибив м’яч, не дозволивши Громову забити у порожні ворота. На 45-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Руха» за фол Дідика на Громові. Довбик з одинадцятиметрової позначки пробив на силу і Паньків пропустив м’яч між руками.

На 52-й хвилині «Рух» вдруге повів у рахунку. Захисник «Дніпра-1» перервав простріл з правого флангу, але вибив м’яч прямо на ногу супернику. Таллес таким подарунком скористався та пробив у лівий кут. Через 6 хвилин «Рух» залишився у меншості. Роман збив Назаренка, за що і отримав другу жовту картку. «Дніпро-1» відразу ж скористався чисельною перевагою. Піхальонок навісив зі штрафного а Гуцуляк головою пробив у правий кут.

Гості посилили тиск на ворота «Руха». Горбунов пробив над поперечиною, а Довбик не встиг замкнути простріл з флангу. На 78-й хвилині «Рух» втратив ще одного гравця. Слюсар достроково завершив матч, отримавши друге попередження. Господарі зайняли глуху оборону. «Дніпро-1» намагався дотиснути знекровленого суперника та відрядив у атаку великі сили. І на 5-й компенсованій хвилині Логінов приніс перемогу «Дніпру-1», замкнувши простріл Горбунова.

• Рух — СК Дніпро-1 2:3 (Довгий, 30, Таллес, 52 – Довбик, 45+1 (з пенальті), Гуцуляк, 60, Логінов, 90+5).

СК «Дніпро-1» продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ. Команда поки йде без втрат. «Рух» залишився на 13-му місці.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів сьомого туру УПЛ. Також ми повідомляли про результати поєдинків четвертого туру Ліги Європи та Ліги конференцій.