Українська Прем’єр-ліга: у битві за третє місце «Зоря» розгромила «Олександрію»

«Зоря» відірвалась від конкурентів

«Зоря» - «Олександрія» (Фото: УПЛ)

В УПЛ розпочались матчі чотирнадцятого туру. Відкривав ігрову програму поєдинок третьої та п’ятої команд турнірної таблиці. У Києві «Зоря» приймала «Олександрію».

У п’ятницю, 18 листопада, в УПЛ відбувся перший поєдинок чотирнадцятого туру. На стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського зустрілись «Зоря» та «Олександрія».

Зоря: Мацапура, Данченко, Імереков, Батагов, Бутко, Бражко, Кирюханцев, Чурко, Булеца, Антюх, Мишньов.

Запасні: Турбаєвський, Сапутін, Нагнойний, Алібеков, Кисіль, Алефіренко, Снурніцин, Гулько, Хлань, Вантух, Русин, Сміян.

Олександрія: Білик, Мірошніченко, Бабогло, Бондаренко, Цуріков, Демченко, Рибалка, Дришлюк, Костишин, Кожушко, Третьяков.

Запасні: Горох, Мельник, Ковалець, Авагімян, Дячук, Волошин, Шулянський, Скорко, Копина, Кобзар, Єрмаков, Мустафаєв.

Перебіг поєдинку

Перші хвилини матчу команди присвятили розвідці можливостей суперника. «Зоря» та «Олександрія» по черзі контролювали м’яч, намагаючись знайти слабкі місця у обороні одна одної. При щільній грі суперника у захисті на допомогу атакуючій команді приходять стандартні положення. Саме штрафний ледь не призвів до голу на 19-й хвилині - голкіпер «Зорі» Мацапура перевів у стійку удар Мірошніченко. «Зоря» свій момент створила через 10 хвилин. Господарі провели контратаку, в завершенні якої Мишньов перекинув м’яч і над голкіпером, і над воротами суперника. Стандарти у виконанні «Зорі» теж несли небезпеку. На 43-й хвилині Булеца ударом зі штрафного струсонув поперечину воріт «Олександрії».

«Зоря» активніше почала другий тайм. На 51-й хвилині лише чудова реакція Білика врятувала «Олександрію» після удару Антюха. У протилежних воріт  Мацапура перевів на кутовий дальній удар Демченка. Господарі відкрили рахунок на 62-й хвилині. Мишньов закинув у штрафний майданчик, Білик пішов на перехоплення і намагався вибити м’яч, але влучив прямо у суперника. Бутко супроводив м’яч до лінії і катнув у порожні ворота.

Протягом 64-ї хвилини два шанси збільшити рахунок втратив Мишньов. Спочатку гравець «Зорі»  головою пробив вище, а через кілька секунд не влучив у порожні ворота. Втім вже на 68-й хвилині рахунок таки став 2:0. Булеца з лінії штрафного майданчика пробив під поперечину. Але на цьому неприємності для «Олександрії» не скінчились. На 70-й хвилині Бутко зробив подачу у штрафний майданчик, свої та чужі гравці дезорієнтували голкіпера, і м’яч від правої стійки залетів у сітку, так нікого і не зачепивши по дорозі.

«Зоря» продовжила забивати і далі. На 75-й хвилині два гравці «Зорі» вийшли на голкіпера «Олександрії». Русин віддав передачу у центр, а Антюх переправив м’яч у порожні ворота. Гості змогли скоротити різницю на 78-й хвилині. Рибалка зі штрафного поклав м’яч точнісінько у правий нижній кут воріт «Зорі».  Не полишили спроб забити і господарі поля. На 84-й хвилині Русин влучив у стійку.

• Зоря — Олександрія 4:1 (Бутко, 62, 70, Булеца, 68, Антюх, 75 – Рибалка, 78).

«Зоря» закріпилась на третьому місці турнірної таблиці УПЛ. Команда на три очки відірвалась від «Динамо» та «Олександрії».

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування фінальних частин жіночого та чоловічого чемпіонатів Європи з волейболу. Також ми повідомляли про перебіг поєдинку Української Прем’єр-ліги між «Інгульцем» та «Динамо».