Українська Прем’єр-ліга: «Металіст» в результативному матчі обіграв «Ворсклу»

Поєдинок пройшов в Ужгороді

Українська Прем’єр-ліга: «Металіст» в результативному матчі обіграв  «Ворсклу»

В розіграші Української Прем’єр-ліги продовжуються матчі сьомого туру. Харківський «Металіст» в Ужгороді приймав «Ворсклу». Харків’яни змогли перервати переможну серію «Ворскли».

У суботу, 15 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок сьомого туру «Металіст» - «Ворскла». Команди зустрілись на полі стадіону «Авангард» в Ужгороді.

Металіст: Костик, Романюк, Мизюк, Ралюченко, Каплієнко, Чайковський, Підлепенець, Танковський, Чідомере, Картушов, Прядун.

Запасні: Зновенко, Ярош, Панасенко, Книш, Демченко, Шопін, Рязанцев, Клименчук, Порох.

Ворскла: Різник, Пердута, Яворський, Чеснаков, Кравець, А. Кравчук, Скляр, Олійник, Юрченко, Сефері, Степанюк.

Запасні: Ісенко, Домолега, Павлюк, Челядін, Зайков, Бацула, Тотре, Толі, Козиренко, Кулаковський, Марлісон.

Перебіг поєдинку

Стартові хвилини матчу пройшли у невисокому темпі. Суперники проводили розвідку, придивляючись один до одного. Поступово ігровою ініціативою заволоділи гості. На 11-й хвилині голкіпер «Металіста» Костик перевів на кутовий дальній удар Степанюка. Через вісім хвилин Костик врятував команду після потужного удару Юрченка. Господарі поля грали від оборони, сподіваючись на контратаки. На 21-й хвилині Підлепенець впав у штрафному майданчику «Ворскли». Арбітр оцінив акторський талант гравця «Металіста» жовтою карткою за симуляцію.

Прядун намагався вразити ворота «Ворскли» прямим ударом зі штрафного. Проте для Різника не склало труднощів забрати м’яч, навіть не зважаючи на рикошет. Відзначився ж Прядун під завісу першої половини гри. На 44-й хвилині Різник пішов на перехоплення, але не втримав  м’яч у руках. Прядун зорієнтувався  у ситуації і забив у порожні ворота.

«Ворскла» активно почала другий тайм. На 48-й хвилині Костик з великими труднощами відбив удар Степанюка головою. А через хвилину «Металіст» подвоїв свою перевагу. Прядун прострілив з лівого флангу, а Каплієнко вколотив м’яч у сітку воріт «Ворскли».

Гості швидко скоротили відставання. Після розіграшу кутового Кравчук пробив по воротах, м’яч влучив у гравця «Металіста» і влетів у ворота. Втім радість гравців «Ворскли» тривала недовго. На 53-й хвилині Прядун реалізував вихід один на один і поновив перевагу «Металіста» у два м’ячі.

«Ворскла» зброї не склала. На 80-й хвилині Марлісон скористався помилкою оборони суперника і подарував команді гостей надію на порятунок. На останніх хвилинах на подачу кутового до штрафного «Металіста» прийшов навіть голкіпер «Ворскли». Але зрівняти рахунок команда з Полтави не змогла.

• Металіст — Ворскла 3:2 (Прядун, 44, 56, Каплієнко, 49 – Кравчук, 54, Марлісон, 80).

«Металіст» піднявся на третє місце турнірної таблиці УПЛ, зрівнявшись за очками з «Шахтарем». «Ворскла» перервала безпрограшну серію і залишилась на 10-й позиції.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу сьомого туру УПЛ «Минай» - «Верес». Також ми повідомляли про результати поєдинків четвертого туру Ліги конференцій.