Українська Прем’єр-ліга: «Шахтар» розібрався з «Колосом»

Команди зустрілись на стадіоні «Арена Львів»

В розіграші Української Прем’єр-ліги завершились матчі восьмого туру. «Шахтар», після звитяги над «Динамо» в українському Класичному, приймав «Колос» . «Шахтар» впевнено переміг і наздогнав СК «Дніпро-1».

У середу, 19 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок восьмого туру «Шахтар» - «Колос». «Гірники» перебували на другому  місці турнірної таблиці, «Колос» займав сьому позицію.

Шахтар: Трубін, Конопля, Кривцов, Матвієнко, Михайліченко, Назарина, Степаненко, Зубков, Судаков, Мудрик, Сікан.

Запасні: Шевченко, Пятов, Бондар, Тейлор, Козік, Тотовицький, Криськів, Джурасек, Топалов, Бондаренко, Петряк, Траоре.

Колос: Волинець, Зозуля, Новак, Чоботенко, Ємець, Оріховський, Ільїн, Болбат, Смирний, Мякушко, Безбородько.

Запасні: Маханьков, Фесюн, Золотов, Гончаренко, Чорноморець, Богданов, Задоя, Ісаєнко, Лисенко, Попов, Кузик.

Перебіг поєдинку

«Шахтар» реалізував перший же свій момент. На 8-й хвилині Мудрик проскочив між двома суперниками і потужним ударом розстріляв сітку за спиною Волинця. «Колос» намагався швидко відновити паритет. На 11-й хвилині Трубін перед собою відбив небезпечний удар Мякушко, але ніхто з нападників не встиг добити м’яч. «Гірники» на 14-й хвилині відповіли ударом Сікана вище воріт.

Потім гра трохи заспокоїлась. «Шахтар» володів ініціативою і контролював м’яч, але близько до воріт «Колоса» не підходив. Лише на останніх секундах першого тайму Судаков з-за меж штрафного майданчика пробив поруч з правою стійкою воріт «Колоса».

Тейлор у перерві замінив Коноплю. На 47-й хвилині бразилець підключився до атаки «Шахтаря» і з передачі Михайліченка зробив рахунок 2:0. Через 5 хвилин Трубін не без проблем парирував удар зі штрафного. М’яч  від  рук голкіпера «Шахтаря» влучив у Чоботенко і вже від захисника «Колоса» пролетів вище воріт. На 57-й хвилині господарі відзначились втретє. Мудрик пройшов двох суперників і надіслав м’яч у лівий нижній кут.

«Шахтар» продовжував атакувати і надалі. На 64-й хвилині Волинець на лінії воріт ногою відбив удар Петряка. «Колос» тримав оборону і рідко переходив центральну лінію поля великими силами. «Шахтар» міг забити ще, але рахунок до кінця матчу більше не змінився.

• Шахтар — Колос 3:0 (Мудрик, 8, 57, Тейлор, 47).

«Шахтар» залишився на другій сходинці турнірної таблиці УПЛ. «Гірники» за очками зрівнялись з СК «Дніпро-1», але поступаються лідеру за різницею забитих та попущених м’ячів.

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування молодіжного Євро-2023. Також ми повідомляли про перебіг поєдинків восьмого туру УПЛ.