Українська Прем’єр-ліга: «Інгулець» перервав переможну серію СК «Дніпро-1»

Зустріч команд пройшла в Ужгороді

В розіграші Української Прем’єр-ліги продовжуються матчі восьмого туру. Лідер УПЛ СК «Дніпро-1» приймав «Інгулець». Команда з Дніпра вперше у сезоні втратила очки.

У середу, 19 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок восьмого туру СК «Дніпро-1» - «Інгулець». СК «Дніпро-1» очолює турнірну таблицю, «Інгулець» посідав чотирнадцяте місце.

СК Дніпро-1: Юрчук, Адамюк, Логінов, Сваток, Амаш, Сарапій, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Довбик.

Запасні: Рибак, Танчик, Горбунов, Бузанелло, Назаренко, Громов, Балулі, Когут, Гомес.

Інгулець: Кучер, Сидоренко, Павлов, Ченбай, Саків, Кучеренко, Нагієв, Кухарук, Клименко, Смоляков, Запорожець.

Запасні: Паламарчук, Блізніченко, Марусич, Кравчук, Коробенко, Одарюк, Резепов.

Перебіг матчу

Основний голкіпер «Дніпра-1» Макс Валеф пошкодив спину, тому ворота команди у матчі проти «Інгульця» захищав Юрчук. Через хворобу пропускав гру Бабенко. У «Інгульця» травмованих було набагато більше. Команда навіть не назбирала гравців на повну заявку.

«Дніпро-1» зі стартових хвилин зустрічі почав шукати шляхи до воріт суперника. Амаш кілька разів з флангу завантажував м’яч у штрафний майданчик, але захист «Інгульця» з загрозами впорався. На 23-й хвилині пролунав сигнал повітряної тривоги і команди разом із суддями пройшли в укриття.

Футболісти повернулись на поле за півтори години. На 33-й хвилині Нагієв вийшов сам на сам, але переграти Юрчука не зміг. Після моменту біля своїх воріт «Дніпро-1» посилив тиск на оборону суперника. В свою чергу «Інгулець» провів ще одну контратаку - на 43-й хвилині Юрчук відбив удар Клименка. А на першій компенсованій хвилині «Дніпро-1» відкрив рахунок. Адамюк ударом головою замкнув подачу Амаша з лівого кута поля на дальню штангу.

Гості відігрались на десятій хвилині другого тайму. Саків зі штрафного зробив подачу до штрафного майданчика, Юрчук помилився на виході і Смоляков головою спрямував м’яч у порожні ворота. «Інгулець» міг повести в рахунку на 61-й хвилині. Юрчук парирував удар Нагієва, а Запорожець, добиваючи м’яч, влучив у поперечину.

Втім вже через чотири хвилини «Інгулець» все ж таки вийшов вперед. Смоляков ударом в дотик замкнув навіс Клименка. Лідирував «Інгулець» зовсім недовго. На 68-й хвилині Піхальонок ударом з лінії штрафного майданчика у лівий нижній кут зрівняв рахунок.

СК «Дніпро-1» прагнув здобути перемогу і пішов в атаку. На 79-й хвилині Кучер з лівого нижнього кута дістав удар Амаша, а через дві хвилини Балулі зі штрафного пробив вище воріт. Кучер врятував команду, відбивши удар Довбика на 89-й хвилині. Арбітр компенсував чотири хвилини. На останніх секундах Балулі міг принести перемогу «Дніпру-1», але пробив у голкіпера «Інгульця».

• СК Дніпро-1 — Інгулець 2:2 (Адамюк, 45+1, Піхальонок, 68 – Смоляков, 55, 66).

СК «Дніпро-1» продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ. «Інгулець» здобув четверте очко, але з чотирнадцятої позиції не зрушив.

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування молодіжного Євро-2023. Також ми повідомляли про перебіг поєдинків восьмого туру УПЛ.