Українська Прем’єр-ліга: повітряна тривога не завадила "Динамо" перемогти "Колос"

Після тривалої перерви у ворота "Динамо" повернувся Георгій Бущан

"Колос" - "Динамо"
"Колос" - "Динамо" (Фото: УПЛ)

Команди УПЛ проводять матчі двадцять восьмого туру. В одному зі стартових поєдинків ігрової програми зустрілись «Колос» та «Динамо». Через повітряну тривогу матч розпочався із запізненням у сорок хвилин.

У середу, 24 травня, у Ковалівці відбувся матч 28-го туру УПЛ. На стадіоні «Колос» ФК «Колос» приймав київське «Динамо».

Колос: Волинець, Ємець, Чорноморець, Чоботенко, Золотов, Богданов, Оріховський, Болбат, Мякушко, Ільїн, Безбородько.
Запасні: Фесюн, Пахолюк, Зозуля, Криворучко, Гусол, Велетень, Попов, Лисенко.

Динамо: Бущан, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Шепелєв, Андрієвський, Перріс, Буяльський, Кабаєв, Рамірес.
Запасні: Нещерет, Боль, Сидорчук, Шапаренко, Гармаш, Караваєв, Лонвейк, Царенко, Дубінчак, Беніто, Волошин, Рамадані.

Перебіг матчу

Команди вийшли на поле і вже готувались почати матч. Але пролунав сигнал повітряної тривоги і початок поєдинку довелось відкласти. Після відбою тривоги команди розпочали гру. Стартові хвилини пройшли у боротьбі за середину поля. Нічого не віщувало біди і тут помилився голкіпер «Колоса». Під пресингом Перріса  Волинець намагався віддати передачу вздовж лінії воріт, але м’яч влучив у штангу і опинився у сітці. «Колос» оговтався від пропущеного м’яча і на 17-й хвилині міг зрівняти рахунок.  Ємець прострілив у штрафний майданчик, а Золотов пробив у стійку. Команди проводили обмін атаками, але гострих моментів не створювали. Активізувались суперники наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині  Мякушко завдавав удару з району одинадцятиметрової позначки. Бущан у падінні забрав м’яч. Після подачі кутового на 44-й хвилині Буяльський не зумів переправити м’яч у вільний лівий кут. Через хвилину Буяльський намагався зіграти на добиванні і з меж воротарського майданчика пробив вище.

Перерва суттєвих змін у характер гри не внесла. Команди по черзі проводили атаки, але до голкіперів м’яч не доходив. На 68-й хвилині Андрієвський потужним дальнім ударом зробив рахунок 0:2. Відразу після голу Андрієвський поступився місцем на полі Шапаренку. Півзахисник вперше вийшов на поле після важкої травми, отриманої ще восени минулого року. На 71-й хвилині «Колос» перехопив передачу Сидорчука і розігнав контратаку. Бущан вчасно вийшов з воріт і прийняв на себе удар Богданова. Після подачі кутового на 84-й хвилині гравець «Колоса» бив з близької відстані. Бущан відбив перед собою і з другої спроби забрав м’яч. У компенсований час «Динамо» забило втретє. Волошин замкнув простріл Шапаренка з лівого флангу.

• Колос — Динамо 0:3 (Волинець, 9 (автогол), Андрієвський, 68, Волошин, 90+3).

У турнірній таблиці УПЛ  «Динамо» займає четверте місце. «Колос» йде на восьмій позиції.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу 28-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Ворскла». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні.