«Шахтар» у меншості втратив перемогу над «Олександрію»

Зустріч команд пройшла на «Арені Львів»

«Шахтар» - «Олександрія» (Фото: УПЛ.)

В УПЛ продовжуються поєдинки десятого туру. У центральному матчі ігрової програми «Шахтарю» протистояла «Олександрія». «Гірники» перервали свою переможну серію.

У суботу, 29 жовтня, в УПЛ відбувся поєдинок десятого туру «Шахтар» - «Олександрія». «Шахтар» посідав друге місце у турнірній таблиці, «Олександрія» йшла четвертою.

Шахтар: Трубін, Л. Тейлор, Кривцов, Бондар, Михайліченко, Степаненко, Зубков, Бондаренко, Назарина, Мудрик, Сікан.

Запасні: Шевченко, Пятов, Траоре, Тотовицький, Судаков, Криськів, Джурасек, Топалов, Матвієнко, Козік, Петряк.

Олександрія: Білик, Мірошніченко, Мельник, Бабогло, Цуріков, Демченко, Рибалка, Дришлюк, Калітвінцев, Кожушко, Третьяков.

Запасні: Горох, Ковалець, Дячук, Волошин, Костишин, Шулянський, Скорко, Мартинюк, Копина, Кобзар, Єрмаков, Мустафаєв.

Перебіг матчу

Вже на 5-й хвилині матчу «Олександрія» повела в рахунку. Цуріков зліва увірвався до штрафного майданчика «Шахтаря та потужно пробив  по воротах. М’яч влучив у поперечину і вже від неї залетів у сітку. Гості продовжували створювати моменти. Так на 12-й хвилині Мірошніченко пробив над воротами «Шахтаря». Господарі також в обороні не сиділи. На 17-й хвилині Зубков не зумів акцентованим ударом завершити простріл Тейлора з правого флангу. Через дві хвилини «Шахтар» навіть забив, але Зубков трохи випередив події і опинився в офсайді. Гравці «Олександрії» почали не встигати за суперниками і, як наслідок, порушували правила. Дришлюк та Демченко отримали від арбітра жовті картки на 33-й та 34-й хвилинах відповідно. На 36-й хвилині Кривцов пробив головою після навісу Мудрика зі штрафного. М’яч летів у правий нижній кут і Білик удар відбив.  На 40-й хвилині у Львові оголосили повітряну тривогу. Команди та інші діючі особи пройшли в укриття.

Тривого тривала годину і 24 хвилини. Команди провели розминку і продовжили гру з 40-ї хвилини. І вже через дві хвилини «Шахтар» зрівняв рахунок. Тейлор прострілив з правого флангу, а  Михайліченко з лінії воротарського майданчика переправив м’яч у ворота.

На 46-й хвилині Третьяков перехопив м’яч перед штрафним майданчиком «Шахтаря», але пробив прямо у Трубіна. Через 10 хвилин «Шахтар» залишився у меншості. Тейлор руками вклав на газон Кожушка, за що отримав другу жовту картку. Зубков потягнув м’яз і на 67-й хвилині залишив поле. Замість Зубкова вийшов Петряк.

На 70-й хвилині голкіпер «Шахтаря» потягнув потужний удар Ковальця. Отримав пошкодження ще й Кожушко. Можливо на фізичний стан футболістів вплинула перерва, пов’язана з повітряною тривогою. На 82-й хвилині Мудрик увірвався до штрафного майданчика, обіграв голкіпера  та з гострого кута відправив м’яч у сітку.

«Олександрія» пішла рятувати матч. На 85-й хвилині Калітвінцев влучив у поперечину, а трохи згодом Трубін парирував удар Шулянського. На 86-й хвилині, після чергового кутового від «Олександрії, Демченко підібрав  м’яч на лінії штрафного майданчика і невідпорно пробив у лівий нижній кут.

• Шахтар — Олександрія 2:2 (Михайліченко, 42, Мудрик, 82 - Цуріков, 5, Демченко, 86).

Команди залишились на тих позиціях, на яких перебували до початку матчу. «Шахтар» відстає від лідера на два очки, «Олександрію» від третього місця відділяє також два бали.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу десятого туру УПЛ «Металіст 1925» - «Зоря». Також ми повідомляли про результати матчів п’ятого туру Ліги Європи та Ліги конференцій.