Українська хокейна ліга: «Донбас» всуху обіграв аутсайдера, «Рулав Одд» вдома програв «Краматорську»

«Донбас» продовжує гонитву за лідером УХЛ.

«Білий Барс» не зміг чинити опір чинному чемпіону. Шайба Лєтова в овертаймі принесла Краматорську перемогу в Харкові.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 31 жовтня, в УХЛ відбулися два матчі. У першому поєдинку дня зустрілися аутсайдер чемпіонату «Білий Барс» і другий, що йде другим, у турнірній таблиці «Донбас». Команди грали у таких складах:

Білий Барс: Майко (Півгородник); Трошкін – Грицюк, Гребеник (А) – Шевчук, Собко – Дахновський, Іщенко – Козловський; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Стецюра – Брага – Попережай, Грабовецький – Собченко – Лісников, Удовиченко – Бойко – Баглай.

Донбас:  Воріс (Дяченко); Пангелов-Юлдашев – Соколовський, Жульдиков – Фірсов, Андрійків – Ігнатенко, Галигін – ; Сигаров (А) – Бірюков – Шишлянников, Коренчук – Буценко – Лялька (А), Морозов – Захаров (К) – Пересунько, Розумов – Даниленко – Садовиков.

«Донбас» вийшов уперед наприкінці другої хвилини поєдинку. Автором першої шайби у матчі став Морозов. Воротар «Білого Барса» ще не раз рятував свою команду, відбиваючи кидки гравців «Донбасу» з різних дистанцій. Огризався і "Білий Барс". Так на 9-й хвилині Воріс плечем парирував небезпечний кидок Браги. На 17-й хвилині «Донбас» закинув удруге. Лялька віддав передачу з-за воріт, а Коренчук із п'ятачка відправив шайбу до сітки.

Незважаючи на пристойну кількість моментів, особливо біля воріт «Білого Барсу», другий період пройшов без покинутих шайб. Майко спіймав кураж, і відбивав усе, що летіло в площину. Половина третього періоду також пройшла без голів. А ось на 52-й хвилині Лялька у ближньому бою переграв голкіпера "Білого Барса" і зробив рахунок 0:3. За дві хвилини до кінця третього періоду Садовиков кидком у правий верхній кут відправив у ворота «Білого Барса» четверту шайбу. А за секунду до фінальної сирени Разумов п'ятою шайбою поставив крапку у поєдинку.

У другому матчі неділі зустрілися «Рулав Одд» та «Краматорськ». Склад команд:

Рулав Одд: Петров (Шевчук); Рибницький – Лісников, Пугачов (А) – Жигалов, Канаплін – Олександров, Фроленко – Мельников; Кисельов – Секірко (К) – Єгоров, Бондаренко – Сурсов (А) – Басков, Луговий – Савенков – Кіча, Абаджян – Пойманов – Єфімов.

Краматорськ:  Трус (Кучер); Бабрусєв – Таран (А), Мальцев – Лєтов, Афанасьєв – Сірченко; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Семенов – Гриценко, Середницький – Калінічів – Кобильник, Геворкян – – Говорушко.

На 3-й хвилині Єфімов міг виводити «Рулав Одд» вперед, але не реалізував вихід віч-на-віч. Голкіпер «Краматорська» відбив ще кілька небезпечних кидків по своїх воротах, але нічого не зміг зробити з пострілом Абаджяна у праву дев'ятку на 7-й хвилині. Гості відігралися вже за хвилину. Семенов в'їхав у зону суперника і відправив шайбу під перекладину. За дві з половиною хвилини до кінця першого періоду Бондаренко, зігравши на добиванні, повернув лідерство "Рулав Одд".

На 27-й хвилині «Краматорськ» відігрався вдруге. Столяренко біля лівої штанги замкнув передачу Сергієвського. Команди ще неодноразово могли відзначитись, але непогано грали воротарі. Так Трус відбив небезпечні кидки Сурсова і Бондаренко, а Петров не дозволив Сергієвському реалізувати вихід віч-на-віч.

Гра продовжилася в овертаймі, і на 4-й хвилині додаткового часу Лєтов приніс "Краматорську" перемогу. Арбітри спершу не зафіксували взяття воріт, але після перегляду повторів зарахували шайбу.

• "Білий Барс" - "Донбас" 0:5 (0:2; 0:0; 0:3);
  • "Рулав Одд" - "Краматорськ" 2:3 (2:1; 0:1; 0:0, 0:1).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 2 та 4 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах тринадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .