Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Замість заробітку конвертовані гроші чоловік в підсумку таки витрачав на розваги та покупки
Прокуратура Харківської області взяла під варту чоловіка, який пограбував свою співмешканку на 1 млн гривень. Кошти він поступово переводив собі на криптогаманець з її рахунку. У підсумку замість заробітку на віртуальних токенах він просто витрачав великі суми на покупки в ТРЦ.
Про це повідомили на офіційному сайті прокуратури Харківщини. Досудове розслідування показало, що 26-річний чоловік пограбував свою співмешканку завдяки встановленим довірливим стосункам. Так він знав, що вона має на рахунку майже 1,2 млн гривень, які отримала в якості дивідендів від ведення власної господарської діяльності.
Дівчина довіряла своєму хлопцеві, тож не приховувала від нього пароль від телефону. Завдяки цьому він вліз в нотатки її пристрою, де знайшов пароль від банківського рахунку. Згодом він неодноразово поступово переводив собі кошти на різні суму, в підсумку вкравши 1 млн гривень.
Для того, аби приховати свої махінації, він здійснював перекази в різні періоди часу. Після відправлення коштів він видаляв сповіщення про це з її телефону. Усі отримані гроші він клав на криптогаманець. Після цього просто витрачав їх на покупки в ТРЦ.
Викрасти всі гроші йому не вдалося – дівчина помітила відсутність коштів на рахунку. Після цього вона звернулася до правоохоронних органів. Вони провели досудове розслідування, за результатами якого суд відправив чоловіка під варту.
Кіберполіція України за 2023 рік отримала вже понад 15 тисяч повідомлень про фішингові атаки. Закери намагаються викрасти не тільки гроші, але й персональні дані користувачів. Загальна сума матеріальних збитків оцінюється в мільйони гривень.
Проте, хакери можуть діяти на користь України. Так, невідомий користувач пограбував 986 біткоїн-гаманців, контрольованих російськими спецслужбами. Йому вдалося знищити валюти на 300 тисяч доларів, яку росіяни могли використовувати для антиукраїнської діяльності. Після цього він став переказувати крипту Україні.
Нещодавно ми розповідали, які статки мав би американець, який найпершим у світі розплатився біткоїнами, заплативши за піцу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.