“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наприкінці квітня та на початку травня рівень води у річках знову може піднятися через сезонні дощі. Тому рятувальники вже попереджають про ймовірну нову хвилю підтоплень
Поки вода у Києві поступово відступає й паводок йде на спад, українців попереджають про нову хвилю підтоплень, до якої слід підготуватися вже наприкінці квітня або на початку травня цього року.
Принаймні такий тривожний прогноз оприлюднили в компанії "Укргідроенерго", зазначивши при цьому, що навіть попри спад води, її пропуск досі триває за чітким графіком, щоб унеможливити небезпечні ситуації.
У компанії повідомляють про посилення опадів наприкінці місяця - дощі очікуються ще потужніші за ті, які спровокували підтоплення напередодні, тому українцям слід врахувати ймовірну нову хвилю паводка.
За прогнозами синоптиків, наприкінці квітня - на початку травня в Україні очікуються ще більш значні опади - отже, може бути й друга хвиля повені, - йдеться у повідомленні.
Відомо, що відразу дві області України - Черкаська та Чернігівська - вже вийшли з так званої "червоної" зони паводка. Тут поступово нормалізується ситуація із підтопленнями. Натомість території, розміщені на середині Дніпра, готуються до погіршення ситуації з рівнем води. На півночі України спостерігається зниження рівня води у річках.
Загалом, ситуація із підтопленнями по Україні сьогодні контролюється рятувальниками, але досі 1490 домогосподарств перебувають частково або повністю підтопленими.
Паводок у Києві не загрожує промисловим об'єктам та житловим масивам, але деякі території приватної та садово-дачної забудови у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах можуть бути підтоплені.
На деяких прибережних територіях у міських та приміських зонах, включаючи пляжі та зони відпочинку, а також деякі садово-дачні ділянки, також може бути підтоплення.
Крім того, Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Осокорки, Позняки та Вишеньки є зонами ризику, де може статися часткове підтоплення. Лівий берег Дніпра, в районі Південного мосту та затоки Берковщина, також можуть бути підтоплені. На масиві Конча-Заспа вірогідні затоплення прируслових ділянок.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про підвищення рівнів води в річках на півночі, півдні та заході країни. Під загрозою затоплення опинилися населені пункти в 11 областях України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.