Головна
Бізнес
Фінанси
17:09, 17 Червня
Информатор UA

Интро

З 21 червня українці, які через війну вимушено залишили Україну та перебувають в Італії, зможуть обміняти готівкову гривню на євро. Для цього не потрібновідкривати рахунок. Про це повідомляє Інформаторз посиланням Національний банк України. Громадяни України, у тому числі неповнолітні, які отримали дозвіл на тимчасове перебування в Італії або яким надано міжнародний захист, зможуть обміняти готівкову гривню на євро у межах ліміту до 10 тисяч гривень на особу. Інформація про встановлений курс оновлюватиметься щопятниці та публікуватиметься наофіційному сайті Банку Італії. Операції обміну готівкової гривні не передбачають відкриття рахунку чи будь-яких платежів. Актуальний перелік відділень, що приймають готівкову гривню, розміщено на сайтіБанку Італії. Нагадаємо, в Україні переселенцізможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, попереджає українців про чергову шахрайську схемупід приводом виплат. Такожписав, скільки та де можна зняти готівку без банкомату. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Українці зможуть обміняти гривні на євро в банках Італії

Читать на русском
Українці зможуть обміняти гривні на євро в банках Італії

До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень

З 21 червня українці, які через війну вимушено залишили Україну та перебувають в Італії, зможуть обміняти готівкову гривню на євро. Для цього не потрібно відкривати рахунок.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням Національний банк України.

Громадяни України, у тому числі неповнолітні, які отримали дозвіл на тимчасове перебування в Італії або яким надано міжнародний захист, зможуть обміняти готівкову гривню на євро у межах ліміту до 10 тисяч гривень на особу

Інформація про встановлений курс оновлюватиметься щоп’ятниці та публікуватиметься на офіційному сайті Банку Італії. Операції обміну готівкової гривні не передбачають відкриття рахунку чи будь-яких платежів. Актуальний перелік відділень, що приймають готівкову гривню, розміщено на сайті Банку Італії.

Нагадаємо, в Україні переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах. Крім того, «ПриватБанк» попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.

Також Інформатор писав, скільки та де можна зняти готівку без банкомату.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.