“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Помітно знизилася кількість тих, хто вважає президента головним політиком
Українці визнали президента Володимира Зеленського головним політиком 2020 року. У той же час опитані вважають його головним розчаруванням поточного року.
Як передає Інформатор,про це свідчать результати опитування центру Разумкова .
Так, Зеленського головним політиком вважають 20% опитаних. П'ятого президента Петра Порошенка таким вважають 10% українців, Юрія Бойка - 5%, Віктора Медведчука - 4%, Дмитра Разумкова - 3%, Юлію Тимошенко - 3%, Володимира Кличка - 2%, Володимира Гройсмана - 2%, Ігоря Смешка і Анатолія Шарія - 1%. Більше третини (36,5%) опитаних не змогли в такій якості назвати жодного політика.
Незважаючи на те, що 20% респондентів назвали Володимира Зеленського політиком року, помітно більше (42%) назвали його розчаруванням 2020 року. 10% розчаруванням року вважають Петра Порошенка, по 2% - Віктора Медведчука, Дениса Шмигаля, Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Олексія Гончарука, 1% - Святослава Вакарчука.
Про розчарування всіма політиками заявили 5% респондентів, а 17% не змогли в такій якості назвати нікого.
Нагадаємо, українці також назвали головну політичну подію 2020 року.
Також з опитування випливає, що українці перестали вважати нинішню владу кращою за попередню .
Дослідження проведено з 4 по 9 грудня 2020 методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.