“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Польщі працює гаряча лінія допомоги тимчасово переміщеним особам та інші установи
Українці в Польщі можуть знайти тимчасове житло або отримати іншу необхідну допомогу. Посольство України в Польщі зібрало всі контакти, куди можна звернутися у разі потреби. Зокрема, до найближчого Центру соціального захисту.
Про це повідомляють у Мінреінтеграції. Так, шукачам притулку рекомендують ознайомитися з інформацією, яка розміщена на офіційній сторінці посольства України в Польщі у розділі "Центр допомоги громадянам України" та на електронній сторінці, яку створив уряд Польщі.
Також українці можуть зателефонувати на гарячі лінії допомоги тимчасово переміщеним особам Управління у справах іноземців Республіки Польща за номером: +48 47 721 75 75, до Фонду справедливості Республіки Польща, яким керує Міністерство юстиції, на номер: +48 222 309 900. До того ж діє гаряча лінія Управління Верховного комісара ООН у справах біженців: 800 012 948.
Звернутися за допомогою можна й до найближчого Центру соціального захисту (Ośrodek pomocy społecznej), Центру допомоги сім’ї (Centrum Pomocy Rodzinie), Повітового староства Республіки Польща (Starostwo Powiatowe). Також українцям допоможуть в таких організаціях:
"Докладніше з алгоритмом дій та адресами українських дипломатичних установ у Республіці Польща шукачі притулку можуть ознайомитися за посиланням", - кажуть в Мінреінтеграції.
У 2024 році українські біженці, які перебувають у Польщі, втратять частину соціальних допомог. Наразі українці в Польщі мають право на такі державні допомоги:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.