"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Крим зобразили «російським» у підручнику «Соціальні науки» для 6-го класу
В Іспанії видали тираж підручника «Соціальні науки» для 6-го класу середньої школи видавництва Edelvives, в якому на одній зі сторінок підручника зобразили окупований Крим як частину Росії. Посол України в Іспанії вже звернувся до міністра освіти країни з проханням прибрати цей тираж.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Посольства України в Іспанії
«У зв'язку з інформацією, що стала відомою Посольству України в Іспанії, Посол Сергій Погорельцев звернувся до Міністра освіти та професійної підготовки Іспанії Пілара Алегорії Континенту з приводу грубої помилки, допущеної у підручнику «Соціальні науки» для 6-го класу середньої школи видавництва «Edelvives» щодо належності Кримського півострова РФ», - йдеться у повідомленні.
У посольстві порушили питання про відкликання всього тиражу цього підручника з навчальних закладів Іспанії, а також попросили не допускати надалі схвалення таких підручників у країні.
Про інцидент стало відомо після того, як один із батьків, чия донька навчається у Мадриді, опублікував фото підручника.
«Цю книгу сьогодні мені показала моя донька, яка навчається у 6-му класі у Мадриді. Хочу також запитати в інших батьків чи вони не помічали у книгах своїх дітей подібного казусу і що ще можна з цим неподобством зробити», - розповів Богдан Довган.
Раніше ми розповідали про те, як історики помітили, що у підручниках з історії України для 9 та 10 класів опублікували карти нашої країни без окупованого РФ Криму. Натомість в електронній версії підручника як для 9, так і для 10 класів український півострів є. У Міністерстві освіти і науки назвали цю помилку прикрою та доручили видавництву її виправити.
Також писали, що у підручниках для 10 класу у розділі про шкільну форму знайшли посилання на порносайт. Найімовірніше, домен просто викупили і, не заморочуючись, власник просто наповнив його своїм контентом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .