Україна здобула історичну перемогу в жіночій Лізі націй

Наші футболістки покращили турнірне становище

В Лізі націй українкам ще треба зіграти 2 матчі
Українки мінімально обіграли грекинь

Жіноча збірна України з футболу вперше перемогли в рамках Ліги націй. Після трьох поспіль поразок українки мінімально обіграли Грецію.

Це була вже друга зустріч українок та грекинь - попередній матч наші спортсменки програли з рахунком 1:2. Причому обидві гри пройшли на полі суперниць в Іракліоні.

Єдиний гол в матчі стався в першому таймі - на 32-й хвилині Петрик пробила зі штрафного. М'яч влучив в стійку, а на добиванні першою опинилася Дарина Апанащенко. Крім цього моменту у перші 45 хвилин українки нанесли ще 5 ударів у площину.

У другому таймі голів більше не було. Хоча у наших футболісток був чудовий шанс подвоїти перевагу. Але на 74-й хвилині Інна Глущенко пробила з лінії воротарського майданчика. Але удар на кутовий перевела захисниця.

• Україна - Греція - 1:0 (1:0, 0:0)
    Гол: Апанащенко, 32.

Турнірне становище

Завдяки цій перемозі Україна вийшла на третє місце в квартеті B3. Третє місце означає, що українкам доведеться грати стикові матчі за право залишитися в дивізіоні B.

Якщо ж команді Пятенка вдасться посісти перше чи друге місце, синьо-жовті піднімуться в дивізіон A. Станом на зараз лідерами квартету є Польща та Сербія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.