Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українська сторона вже сплатила аванс
Україна підписала космічний контракт з європейською компанією Isilaunch. Згідно з угодою, український супутник Січ-2-30 буде виведений на орбіту.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського у Facebook .
За його словами, компанія Ілона Маска SpaceX уповноважила Isilaunch на продаж послуг із запуску супутника на своєму ракетоносії. Крім того, компанія надає необхідні інжинірингові послуги. Запуск українського супутника відбудеться з пускового майданчику SpaceX в США на ракетоносії Falcon-9.
"На сьогодні вже зроблений авансовий платіж. Запуск космічного апарату планується здійснити у грудні 2021 роки (резерв - січень 2022)", - йдеться у повідомленні.
Наразі конструкторське бюро "Південне" разом із Національним центром управління та випробування космічних засобів проводять всю необхідну підготовку супутника до запуску.
Уруський нагадав, що запуск супутника - перший крок Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2021-2025 роки. Разом Україна планує запустити мінімум сім супутників
Як раніше повідомляв Інформатор, SpaceX доставив на орбіту чергову партію інтернет-супутників Starlink. Крім того, 18 травня в США запустили ракету AtlasV.Вона вивела на навколоземну орбіту військовий супутник Пентагону, який визначає координати можливих ракетних ударів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .