Головна
Україна
Події
15:41, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Україна закликає весь цивілізований світ не допустити анонсованого російськими окупантами судилища над захисниками у Маріуполі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України.  Також Україна вимагає негайно направити представників Організації Об'єднаних Націй та Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім — в Оленівку. Порятунок захисників Маріуполя Зазначається, що операція з порятунку 2,5 тисячі військових, що обороняли Маріуполь, була єдиним можливим варіантом, аби зберегти їхні життя. "Альтернативи на кшталт екстракшн не було, стояв вибір: операція з порятунку чи загибель на "Азовсталі" насамперед тяжкопоранених. Адже запаси необхідних медикаментів закінчувалися", - йдеться у заяві. Саме тяжкопоранених вдалося повернути першими під час обміну у червні: 144 бійців, з яких 95 – оборонці Маріуполя. Вони отримали необхідну медичну допомогу та  реабілітацію. Українська сторона працює над тим, щоб повернути захисників Маріуполя та усіх полонених. Тим часом росія не дотримується зобов’язань, нехтує домовленостями, не визнає міжнародних норм і правил ведення війни. Через це питання обміну полоненими є складним. Також Україна постійно посилює публічну комунікацію з партнерами, звертається до міжнародних організацій та світових лідерів, привертає увагу світу до дій, які чинять росіяни з українськими військовополоненими. Все що відомо про атаку окупантів по колонії в Оленівці та вбивство українських військовополонених — читайте тут. Реакція Офісу президента — тут. Також ми писали, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Україна вимагає направити в Оленівку представників ООН та Червоного Хреста

Читать на русском

Заява сил безпеки та оборони щодо полонених захисників Маріуполя

Читать на русском
Україна вимагає направити в Оленівку представників ООН та Червоного Хреста

Заява сил безпеки та оборони щодо полонених захисників Маріуполя

Україна закликає весь цивілізований світ не допустити анонсованого російськими окупантами судилища над захисниками у Маріуполі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України

Також Україна вимагає негайно направити представників Організації Об'єднаних Націй та Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім — в Оленівку.

Порятунок захисників Маріуполя

Зазначається, що операція з порятунку 2,5 тисячі військових, що обороняли Маріуполь, була єдиним можливим варіантом, аби зберегти їхні життя.

"Альтернативи на кшталт екстракшн не було, стояв вибір: операція з порятунку чи загибель на "Азовсталі" насамперед тяжкопоранених. Адже запаси необхідних медикаментів закінчувалися", - йдеться у заяві.

Саме тяжкопоранених вдалося повернути першими під час обміну у червні: 144 бійців, з яких 95 – оборонці Маріуполя. Вони отримали необхідну медичну допомогу та  реабілітацію. Українська сторона працює над тим, щоб повернути захисників Маріуполя та усіх полонених. Тим часом росія не дотримується зобов’язань, нехтує домовленостями, не визнає міжнародних норм і правил ведення війни. Через це питання обміну полоненими є складним.

Також Україна постійно посилює публічну комунікацію з партнерами, звертається до міжнародних організацій та світових лідерів, привертає увагу світу до дій, які чинять росіяни з українськими військовополоненими.

Все що відомо про атаку окупантів по колонії в Оленівці та вбивство українських військовополонених — читайте тут. Реакція Офісу президента — тут. Також ми писали, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.