Цинічна провокація окупантів: в ОП відреагували на обстріл росіян колонії в Оленівці

Читать на русском

Окупанти хочуть налаштувати жителів різних країн проти Збройних сил України

Читать на русском
Цинічна провокація окупантів: в ОП відреагували на обстріл росіян колонії в Оленівці

Окупанти хочуть налаштувати жителів різних країн проти Збройних сил України

Росіяни обстріляли колонію в Оленівці і вбили частину полонених бійців полку "Азов". В Офісі президента назвали це ще одною вкрай цинічною провокацією окупантів із початку війни.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк, передає Інформатор

"Безумовно, має місце ретельно спланований удар по колонії, що був завданий російськими військами. В Оленівці немає оперативних військових цілей для української армії. Більш того, наші Збройні сили мають всі інструменти для точної ідентифікації об’єктів, які мають бути знищені: складів снарядів, оперативно-тактичних штатів, паливних баз", - заявив Подоляк.

За його словами, масштабність та швидкість інформаційної кампанії з боку російських пропагандистів вказують на те, що все було сплановано. Українська сторона знає, що частину полонених захисників перевели в барак, в який влучили окупанти, за декілька днів до злочину.

"Класична, цинічна та дуже продумана false flag operation", - наголосив Подоляк. 

На його думку, мета "оленівського злочину" — приховати зростаючі свідчення про масштаби російських військових злочинів та тортур, зірвати домовленості щодо обмінів, дискредитувати Збройні сили України та (у даному випадку) конкретні моделі іноземної реактивної зброї, яка наводить жах на російських окупантів.

"Точність Збройних сил України доведена численними палаючими російськими складами, логістичними пунктами, командними центрами та мостами у Херсонській області. Все, що знищує Україна, має автоматичне підтвердження різними фіксуючими інструментами", - зазначив Подоляк.

Дійсні особи загиблих буде встановлювати українська розвідка та спецслужби.

"Російські істеричні заяви на випередження, що удар був нанесений по полонених українських захисниках, — щоб створити резонанс в Україні та налаштувати населення різних країн проти Збройних сил", - вважає Подоляк. 

Подоляк додав, що умисне, цинічне, продумане масове вбивство росіянами полонених українців буде розслідуватися Офісом Генерального прокурора та міжнародними слідчими групами.

"Очевидно, що по мірі насуваючихся тактичних поразок, Росія буде вдаватися до нових людожерських провокацій аби промоутувати їх на глобальні ринки. Вимагаємо також негайної та жорсткої реакції ООН та інших міжнародних організацій — росію треба виключити з будь-яких міжнародних інституцій", - резюмував Подоляк.

Все що відомо про обстріл окупантами колонії в Оленівці — читайте тут. Також ми писали, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Заголовне фото: з відкритих джерел

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.