“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
2014 року колекцію "скіфського золота" передали для виставки в музею Амстердама
Міністерство закордонних справ України відреагувало на касаційну скаргу від музеїв тимчасово окупованого Криму на рішення суду Нідерландів щодо передавання Києву "скіфського золота". У відомстві назвали цей крок затягуванням судового процесу.
Про це заявила перший заступник глави МЗС України Еміне Джапарова,передає Інформатор.
"В останній день подання апеляції – 26 січня 2022 року – так звані "музеї" у тимчасово окупованому Криму подали касаційну скаргу на рішення Апеляційного суду Амстердама про повернення колекції "скіфського золота" Україні", - зазначила Джапарова.
За її словами, українська сторона не здивована тим, що російські окупанти прагнуть продовжити свою брудну гру і якнайдовше затягнути судовий процес, який триває сім років.
"Ми готові втретє довести належність артефактів до музейного фонду України вже у Верховному суді Королівства Нідерланди", - наголосила Джапарова.
Зазначимо, що у 2014 році колекцію "скіфського золота" передали для виставки до музеїв Амстердама. На момент виставки Крим окупували Росія. З того часу права на скіфське золото оскаржуються в суді.
Нагадаємо, Україна здобула остаточну перемогу в судовому розгляді у справі про «скіфське золото». Крім того, в Росії хочуть розслідувати повернення "скіфського золота" з Амстердама до України.
Також Інформатор писав, що Росія незаконно привласнила понад чотири тисячі історичних пам'яток у Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Bart Maat