Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Під час останньої атаки дронами 30 грудня українські захисники уразили більшість із запланованих цілей
Українські військові під час останньої атаки дронами по території росії випустили понад 70 БПЛА. Більшість безпілотників досягли своїх цілей, що підтверджується різницею даних, оприлюднених російським міноборони. Там запевнили, що дронів було лише понад 30.
Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) запевняють, що існування цієї розбіжності у даних українців та росіян опосередковано підтверджує, що українська атака дронами впродовж ночі та ранку 30 грудня була дуже успішною. Посилаючись на анонімне джерело у спецслужбах України, аналітики констатують, що остання атака дронами була однією із наймасштабніших. На фоні випущених українцями 70 дронів, росіяни заявили, що їх було лише 32.
В опублікованому ISW звіті йдеться про те, що українці атакували російські військові об'єкти та ВПК рф відразу у декількох містах. Йдеться про військову інфраструктуру у Тулі, Москві, Бєлгороді, Брянську та Твері.
Сили оборони України під час атаки дронами вдарили по заводу "Кремінь Ел" у місті Брянськ. Цей завод вважається одним з найбільших виробників мікроелектроніки у рф. Він виготовляє компоненти для широкого спектру військової техніки та систем, зокрема для ракет, безпілотників та радарів. На даних геолокації засвідчені удари дронами по цьому заводі.
Водночас аналітики ISW підтверджують й те, що остання українська атака дронами найбільше фокусувалася на військових об'єктах міста Бєлгород. У міноборони окупантів заявили, що російська система протиповітряної оборони збила 12 українських реактивних снарядів РСЗВ у Бєлгородській області 29 грудня, а також кілька інших снарядів поблизу Бєлгорода протягом доби 30 грудня. За повідомленнями джерел в українських силових структурах, українські удари 30 грудня були спрямовані по військових об’єктах у Бєлгороді та його околицях.
Ввечері 30 грудня у російському місті Бєлгород та його околицях було чутно вибухи. Місцеві жителі повідомляли про 20 "вибухів" у небі. У місцевих спільнотах у Telegram з'являлись фото та відео обстрілу. Росіяни скаржилися, що в місті відбувається "жесть". Водночас окупанти заявляли й те, що з усім справлялась ППО. Втім, деякі безпілотники могли влучити у ціль, адже один потужний вибух, ймовірно, прильот, вони зафіксували у радіозавод "Кремній". Офіційної інформації влада країни-агресорки рф з цього приводу не надавала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.