Україна в матчі з двома пенальті обіграла збірну Північної Македонії

Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи вперше з 2012 року.

Ударна п'ятихвилинка в першому таймі принесла збірній України два забиті м'ячі. У другому таймі команди обмінялися незабитими пенальті і Україна втримала перемогу.

Про події в матчах чемпіонату Європи з футболу та результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У четвер, 17 червня,  свій другий матч на Євро-2020 провела збірна України. Суперником нашої команди стала збірна Північної Македонії. Обидві збірні програли свої перші поєдинки на чемпіонаті Європи і в сьогоднішньому матчі мали намір здобути таку необхідну для виходу до плей-офф перемогу.

На поле «Національного стадіону» в Бухаресті команди вийшли в таких складах:

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Шапаренко, Степаненко, Зінченко, Ярмоленко, Яремчук, Малиновський.

Запасні: Пятов, Трубін, Соболь, Судаков, Кривцов, Сидорчук, Марлос, Макаренко, Циганков, Бесєдін, Тимчик, Довбік.

Північна Македонія:  Дмитріївські, С. Рістовскі, Д. Велковскі, Муслім, Ніколов, Адемі, Спировски, Аліоскі, Бардхі, Пандєв, Ельмас.

Запасні: Янков, Шишковськи, Бейтуляй, Рістевскі, Трічковскі, Трайковскі, Хасані, Костадінов, Радеску, Аврамовскі, Чурлінов, М. Рістовскі.

На 4-й хвилині Україна провела свою атаку. Малиновський навісив з лівого флангу, Дмитріївські у стрибку вибив м'яч, а Караваєв ,який спробував з ходу добити, відправив м'яч вище воріт. На 8-й хвилині Малиновський з правого кута штрафного закрутив в ближній кут, але Димитріївські перевів м'яч на кутовий. Через дві хвилини Яремчук справа вийшов на ворота, намагався віддати в центр на набігаючого Малиновського, проте захисник в підкаті перехопив пас.

Збірна Північної Македонії відсиділася в обороні і на 16-й хвилині провела свою атаку. Після прострілу Ніколова з правого флангу, Ельмас спробував пробити в ближній кут, але не влучив у ворота. Караваєв від лицьової лінії відкотив в район одинадцятиметрової позначки, а Малиновський не зміг обробити жорсткий пас.

На 28-й хвилині Ярмоленко вискочив один на один, але не зміг переграти Димитріївські. М'яч пішов на кутовий, після якого Україна відкрила рахунок. Подачу з лівого кута поля Караваєв п'ятою продовжив на дальню штангу, а Ярмоленко пробив у протихід Димитріївські.

На 34-й хвилині збірна України забила другий м'яч. Ярмоленко видав пас на хід Яремчуку, і форвард не зближуючись з голкіпером точно пробив в ближній кут. Через 5 хвилин Пандєв забив у ворота збірної України, проте арбітр зафіксував офсайд і гол не зарахував. На 43-й хвилині Шапаренко впав у штрафному збірної Північної Македонії і отримав жовту картку за симуляцію. Повтор підтвердив, що порушення правил з боку Велковскі не було і картка цілком справедлива.

Тренер збірної Північної Македонії в перерві провів корективи в складі, випустивши на поле Трайковскі і Чурлінова. І відразу ж виникла небезпека біля воріт України. на початку другого тайму Бущан парирував удар Адемі в лівий нижній кут. Збірна України відповіла небезпечним ударом Малиновського зі штрафного - Димитріївські в стрибку перевів м'яч на кутовий.

На 55-й хвилині Трайковскі пробив з дальньої дистанції. Бущан дістав м'яч , який йшов по обвідній траєкторії  та перевів його в поперечину. До м'ячу, який  відскочив в поле, кинулися Пандєв і Караваєв, і в боротьбі український захисник вдарив суперника по нозі. Арбітр призначив одинадцятиметровий. Бущан відбив удар Аліоскі, а ось з добиванням гравця збірної Північної Македонії не впорався.

На 65-й хвилині Димитріївські кулаками відбив потужний удар Малиновського і з другої спроби забрав м'яч до рук. Через дві хвилини в гру вступив вже Бущан. Воротар української збірної перевів на кутовий дальній удар Трайковскі з відскоком від газону.

У збірній України замість Ярмоленка і Яремчука на поле вийшли Циганков і Бесєдін. На 74-й хвилині, після відмінного пасу Малиновського, Циганков зобов'язаний був забивати, але не влучив у дальній кут. На 82-й хвилині порадившись з VAR і подивившись повтор, арбітр призначив пенальті у ворота Північної Македонії за гру рукою Аврамовскі. Малиновський пробив вліво від центру, Дмитріївські відбив удар, а на добиванні ніхто з українських футболістів зіграти не зміг.

На останніх хвилинах матчу збірна Північної Македонії провела кілька атак, але успіху не досягла. Збірна України утримала переможний результат, вигравши у фінальній стадії чемпіонатів Європи вперше з домашнього Євро-2012.

• Україна - Північна Македонія 2: 1 (Ярмоленко, 29, Яремчук, 34 - Аліоскі, 57).

17 червня на чемпіонаті Європи відбудуться матчі Данія - Бельгія та Нідерланди - Австрія, а збірна України свій наступний матч проведе 21 червня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу Нідерланди -Україна,про результати поєдинків Євро-2020, а також про перемогу  «Прометея» у фіналі баскетбольної Суперліги.