«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Артем Тищенко та Анастасія Меркушина увійшли в десятку найкращих
У шведському Естерсунді розпочався Кубок Світу з біатлону 2023/2024. Першими змаганнями стала одиночна змішана естафета, де Україну представляли Анастасія Меркушина та Артем Тищенко.
Українська команда вступила до боротьби шостою. Артем Тищенко припустився одного промаху, в той час, як Анастасія Меркушина використала аж 4 додаткових патрона. Цікаво, що Тищенко передавав естафету напарниці із третім проміжним результатом. Найпровальнішим для Меркушиної стало четверте коло, на якому спортсменка втратила одразу 5 позицій. У підсумку - лише десяте місце у загальному заліку.
Перемогу святкувала команда Швеції у складі Себастьяна Самуельсона та Ганни Еберг. Друге місце у команди Норвегії, а третє посіли французькі спортсмени.
О 15:50 за київським часом стартує змішана естафета, у якій Україну представлятимуть Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко та Христина Дмитренко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.