Головна
Україна
Політика
22:35, 11 Серпня
Информатор UA

Интро

Україна та Європейський Союз узгодили позиції щодо нових санкцій проти росії, а також постачання зброї нашій державі для відбиття атак російських окупантів. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за результатами телефонної розмови з головою дипломатії ЄС Жозепом Боррелем, передає Інформатор. "Україна та ЄС налаштовані забезпечити подальше функціонування зернового коридору для допомоги Близькому Сходу, Африці та Азії. Узгоджені позиції щодо нових санкцій проти росії, постачання зброї в Україну. Обговорили безпекову ситуацію на Балканах", - зазначив він. Нагадаємо, ранішеЗеленський розповів, як можна вплинути на путіна за допомогою росіян. Також ми писали, що вУкраїні з'явився сайт, де можна повідомити про схеми обходу санкцій росіянами. Крім того, ми розповідали,то найбільше постраждає від зупинення транзиту російської нафти. Зазначимо, дехто з російськихолігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україна та ЄС узгодили позиції щодо нових санкцій проти рф і постачання зброї

Читать на русском

Невдовзі має бути ухвалений сьомий пакет санкцій проти рф

Читать на русском
Україна та ЄС узгодили позиції щодо нових санкцій проти рф і постачання зброї

Невдовзі має бути ухвалений сьомий пакет санкцій проти рф

Україна та Європейський Союз узгодили позиції щодо нових санкцій проти росії, а також постачання зброї нашій державі для відбиття атак російських окупантів. 

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за результатами телефонної розмови з головою дипломатії ЄС Жозепом Боррелем, передає Інформатор

"Україна та ЄС налаштовані забезпечити подальше функціонування зернового коридору для допомоги Близькому Сходу, Африці та Азії. Узгоджені позиції щодо нових санкцій проти росії, постачання зброї в Україну. Обговорили безпекову ситуацію на Балканах", - зазначив він. 

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів, як можна вплинути на путіна за допомогою росіян

Також ми писали, що в Україні з'явився сайт, де можна повідомити про схеми обходу санкцій росіянами. 

Крім того, ми розповідали, то найбільше постраждає від зупинення транзиту російської нафти

Зазначимо, дехто з російських олігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.