Головна
Світ
09:56, 10 Серпня
Информатор UA

Интро

На порталі Національного агентства з питань запобігання корупції "ВійнаСанкції" зявилася можливість повідомити про схеми обходу санкцій росіянами Про це повідомляє Інформаторз посиланням наНАПК. "Заборона авіасполучення, імпорту золота і нафти з рф, скорочення споживання російського газу, сотні брендів, які закрили свій бізнес на росії та тисячі персональних санкцій накладені на осіб, причетних до війни проти України. Поки потужні світові санкції продовжують тиснути на економіку росії, деякі рашисти продовжують знаходити шляхи для їх обходу", - йдеться у повідомленні. Так, наприклад, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань розблокував рахунки компанії "ЄвроХім" після того, як російський бізнесмен Андрій Мельниченко, який потрапив під санкції, переписав свою компанію на дружину.Відтепер на порталі "ВійнаСанкції" кожен може повідомити про обхід санкцій особами, які вже знаходяться під санкціями, за посиланням. За бажанням, повідомлення можна надіслати анонімно. Джерело: НАПК Джерело: НАПК Нагадаємо,олігархи пропонують віддати частину своїх активів на відновлення України, щоб відкупитись від санкцій. Крім того,половина мільйонерів через війну може виїхати з Українидо кінця року. Такожписав, хто з російськихолігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні з'явився сайт, де можна повідомити про схеми обходу санкцій росіянами

Читать на русском

Агресор відчуває величезні економічні збитки від введених санкцій, але кожного дня розробляє схеми, як їх обійти

Читать на русском
В Україні з'явився сайт, де можна повідомити про схеми обходу санкцій росіянами

Агресор відчуває величезні економічні збитки від введених санкцій, але кожного дня розробляє схеми, як їх обійти

На порталі Національного агентства з питань запобігання корупції "Війна&Санкції" з’явилася можливість повідомити про схеми обходу санкцій росіянами

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на НАПК.

"Заборона авіасполучення, імпорту золота і нафти з рф, скорочення споживання російського газу, сотні брендів, які закрили свій бізнес на росії та тисячі персональних санкцій накладені на осіб, причетних до війни проти України. Поки потужні світові санкції продовжують тиснути на економіку росії, деякі рашисти продовжують знаходити шляхи для їх обходу", -  йдеться у повідомленні.

Так, наприклад, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань розблокував рахунки компанії "ЄвроХім" після того, як російський бізнесмен Андрій Мельниченко, який потрапив під санкції, переписав свою компанію на дружину. Відтепер на порталі "Війна&Санкції" кожен може повідомити про обхід санкцій особами, які вже знаходяться під санкціями, за посиланням. За бажанням, повідомлення можна надіслати анонімно.

Джерело: НАПК

 

Джерело: НАПК

Нагадаємо, російські олігархи пропонують віддати частину своїх активів на відновлення України, щоб відкупитись від санкцій. Крім того, майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року. 

Також Інформатор писав, хто з російських олігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.