«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
«Кайф, мала» — це історія про стосунки, які завжди балансують на межі: між пристрастю і непорозумінням, між легкістю і драмою, між тим, що ми відчуваємо, і тим, що транслюємо.
Це має вирішити можливі проблеми з постачанням ресурсу
Подібний договір гарантує збереження за нами одного з найважливіших маршрутів постачання.
Оператор ГТС України зміг домовитися з оператором FGSZ Угорщини щодо продовження доступу до раніше гарантованих потужностей для імпорту природного газу. Йдеться про постачання із Самої Угорщини в Україну, і договір тепер діятиме до 31 березня 2023 року.
На офіційному сайті ОГТСУ наголошується, що подібне рішення допоможе нам зберегти доступ до важливого маршруту імпорту цього ресурсу. З початку 2022 року постачання з Угорщини склало 46% загального імпорту газу в нашу країну. 2021-го ця країна ще більше впливала на нас – постачання газу звідти становило 85% від загального показника.
Все це допоможе посилити безпеку постачання газу до України. Договір зберігає доступ до LNG-терміналу на о. КРК у Хорватії. Він дозволить українським компаніям отримати доступ до можливостей угорського маршруту під час підготовки до опалювального сезону, повідомив генеральний директор Оператора ГТС України Сергій Макогон.
Гарантовані потужності для імпорту газу з Угорщини працюють з 1 січня 2022-го року. З їхньою допомогою можна отримати доступ до фізичного імпорту до 8 млн куб. м газу на добу. Проект розпочали як пілотний, та планували проводити його 3 місяці. Він показав хороші результати, тому його вирішили продовжити більш ніж на рік.
Раніше ми писали про те, якою буде Україна за прогнозами експертів після війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.