“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Коли саме відбудеться обмін невідомо
Україна та росія домовились про обмін полоненими. Мова йде про звільнення 200 заручників. Президент Туреччини Реджеп Ердоган вважає, що завдяки цьому буде зроблено значний крок уперед.
Про це Ердоган сказав інтерв'ю американському телеканалу PBS. Деталі щодо обміну він не розкрив.
"На даний момент, наприклад, досягнуто домовленості про обмін 200 полонених. Це гарне досягнення", - сказав Ердоган.
За словами турецького лідера, особливе значення має повернення захоплених територій. Після завершення війни усі захоплені землі мають бути повернені Україні.
"Це те, що потрібно і те, що очікується. У цьому питанні генсек ООН Антоніу Гутерреш зробив певні кроки. Є кроки, які ми зробили. Ці кроки і це повернення (територій) справді полегшать нашу роботу", - наголосив Ердоган.
Він наголосив, що з 2014 року на зустрічах з російським диктатором путіним закликає його повернути Крим господарям.
"Вони є і нашими співвітчизниками. Ми сказали їм, що якщо ви підете на цей крок, то заспокоїте і нас, заспокоїте Україну і кримських татар. Але, на жаль, з того часу там не було зроблено жодного кроку в цьому напрямку", - зазначив Ердоган.
Також він зазначив, що жодне вторгнення в іншу країну не може бути виправданим.
Україна та рф проводять обмін полоненими та тілами загиблих військових. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Найбільший обмін відбувся наприкінці червня, тоді повернули з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі". Робота над поверненням усіх полонених українських захисників триває. Нещодавно в інтерв'ю "УП" керівниця патронатної служби полку "Азов" Олена Толкачова розповіла, що росія передає тіла українських загиблих військових у жахливому стані, іноді немає з чого взяти ДНК. За її словами, Генеральний штаб України займається пошуковими роботами загиблих. При Генштабі є спеціальна служба, яка називається "На Щиті", раніше мала назву "Евакуація 200". Вона відповідає за цей напрям роботи. Генштаб і "На щиті" виконують складну й небезпечну роботу, їдуть вже навіть не у сіру зону, а на лінію зіткнення, і там обмінюються тілами. І потім, коли вони приїжджають до Києва. Далі проводять первинний огляд і реєстрацію. Потім іде опізнання за судово-медичної експертизи, процедурою ДНК або якимись особливими ознаками. Далі викликають родичів, і вони вже підписують протокол опізнання, що так, вони згодні, що це саме їхній родич, або чекають співпадіння ДНК.
Нагадаємо, з російського полону на тимчасово окупованій території Херсонської області звільнили п'ятьох українців. Крім того, в Україні створили спеціальний табір для військовополонених окупантів.
Також Інформатор писав, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.