Головна
Україна
14:54, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

Засідання Європейського суду з прав людини у справі Україна та Нідерланди проти Російської Федерації призначили на 24 листопада 2021 року. Воно відбудеться в усному режимі. Про це повідомляє Міністерство юстиції України,посилаючись на графік розгляду справ ЄСПЛ, передає Інформатор . Усним слуханням - бути. 24 листопада 2021 року відбудуться слухання у справі Україна та Нідерланди проти Росії, - йдеться у повідомленні. Заступник міністра юстиції України Валерія Коломієць уточнила, що в справі доводиться контроль Російської Федерації над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, а також відповідальність агресора за порушення прав людини. Зазначимо, 30 листопада 2020 року у Мін'юсті України заявили, що Європейський суд з прав людини об'єднав позови України та Нідерландів проти Росії. До справи приєднали позов України з приводу дітей з українських державних установ, незаконно вивезених до Росії на початку конфлікту на Донбасі. Справа набула назви Україна та Нідерланди проти РФ. Нагадаємо, Росії відмовили в частині вимог за позовом проти України в ЄСПЛ. Крім того, Україна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФ. Також Інформатор писав, коли розпочнуться слухання в Міжнародному суді у справі про захоплення Росією українських моряків. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

Україна та Нідерланди проти Росії: коли розпочнуться слухання в Європейському суді

Читать на русском
Україна та Нідерланди проти Росії: коли розпочнуться слухання в Європейському суді

Усні слухання розпочнуться наприкінці листопада

Засідання Європейського суду з прав людини у справі «Україна та Нідерланди проти Російської Федерації» призначили на 24 листопада 2021 року. Воно відбудеться в усному режимі. 

Про це повідомляє Міністерство юстиції України,посилаючись на графік розгляду справ ЄСПЛ, передає Інформатор .

«Усним слуханням - бути. 24 листопада 2021 року відбудуться слухання у справі «Україна та Нідерланди проти Росії», - йдеться у повідомленні.

Заступник міністра юстиції України Валерія Коломієць уточнила, що в справі доводиться контроль Російської Федерації над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, а також відповідальність агресора за порушення прав людини.

 

Зазначимо, 30 листопада 2020 року у Мін'юсті України заявили, що Європейський суд з прав людини об'єднав позови України та Нідерландів проти Росії. До справи приєднали позов України з приводу дітей з українських державних установ, незаконно вивезених до Росії на початку конфлікту на Донбасі. Справа набула назви «Україна та Нідерланди проти РФ».

Нагадаємо, Росії відмовили в частині вимог за позовом проти України в ЄСПЛ. Крім того, Україна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФ. 

Також Інформатор писав, коли розпочнуться слухання в Міжнародному суді у справі про захоплення Росією українських моряків. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.