Україна програла Швеції і в другому матчі відбору до чемпіонату Європи 2021

Українки не змогли взяти реванш за поразку в матчі першого туру.

Легко вигравши перший сет, збірна України поступилася у двох наступних. Помилки у вирішальній п'ятій партії не дозволили українкам обіграти суперниць.

Про хід матчів відбору до чемпіонату Європи з волейболу повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 14 травня, жіноча збірна України з волейболу в рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи провела матч зі збірною Швеції. Також суперницями українок у групі В є збірні Португалії та Грузії. З цими командами наші волейболістки зустрінуться 15 і 16 травня. У матчах першого туру, що проходили в Португалії, українські волейболістки обіграли збірну Португалії та поступилися збірній Швеції.

Українки повели 3: 1 і деякий час зберігали перевагу у два очки. Потім українська збірна збільшила відрив до п'яти балів і продовжувала тримати суперниць на відстані. Як не старалися шведські волейболістки врятувати сет, українки їм цього не дозволили і впевнено виграли першу партію 25:15.

На початку другого сету вже збірна Швеції повела 5: 1. Потім розрив в рахунку зріс до шести балів. Як тільки українки скорочували відрив, шведки тут же повертали різницю в рахунку. Швеція відірвалася на 10 очок, але українки зуміли відіграти 6 балів. Однак другу партію збірна Швеції вже не віддала, вигравши з рахунком 25:18.

У третьому сеті нікому з суперниць спершу не вдавалося відірватися більше ніж на одне очко, але потім Швеція повела 7: 4. Поступово українки наздогнали суперниць, зрівняли рахунок і вийшли вперед 11:10. Швеція відігралася і знову повела, але Україна повернула лідерство. Рахунок ще кілька разів ставав рівним - ніхто з команд не хотів поступатися. Однак вирішальні розіграші залишилися за збірною Швеції, як і третя партія в цілому - 25:23.

Шведські волейболістки на початку четвертої партії повели 2: 0, на що українки відповіли п'ятьма балами поспіль. Перевага української збірної зросла до п'яти очок. Українки нарощували перевагу, зробивши рахунок у матчі 20:11. Швеція відіграла 4 бали, але зупинити збірну України не змогла. Українки виграли четвертий сет 25:18

У п'ятому сеті Швеція повела 4: 1. Українки відчайдушно боролися за кожен розіграш м'яча, але Швеція зберігала перевагу в рахунку. За рахунку 10: 5 на користь шведок тренер збірної України взяв тайм-аут в надії переламати хід гри. Тренерська задумка частково спрацювала - Україна відіграла два очка. Однак Швеція мчала до перемоги на всіх парах і в результаті добилася свого. 15:11 на вирішальному сеті і 3: 2 за підсумками матчу на користь збірної Швеції.

• Україна - Швеція 2: 3 (25:15, 18:25, 23:25 25:18, 11:15).

Наступні матчі збірна України проведе 15 і 16 травня. Суперницями нашої команди стануть збірні Португалії та Грузії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про перемогу «Динамо» у фіналі Кубку України, про перенесення фіналу Ліги чемпіонів зі Стамбула до Порту, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.