Головна
Україна
Події
17:38, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Україна та рф провели обмін полоненими, під час якого додому повернулися 144 захисники України. Серед звільнених 95 оборонців "Азовсталі" в Маріуполі, з них 43 — бійці полку "Азов".  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України. Україна звільнила: 59 бійців Національної гвардії; 30 – Військово-морських сил; 28 – Збройних сил України; 17 – Державної прикордонної служби України; 9 – Територіальної оборони; 1 – Національної поліції України. З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19. "Більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок. Всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу", - зазначається у повідомленні. Процес повернення усіх полонених захисників триває.  Нагадаємо, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців. Крім того, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. Також Інформатор розповідав про оборонця Маріуполя з позивним «Гоголь», який загинув під час бою за місто. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Україна повернула з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі"

Читать на русском

Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення

Читать на русском
Україна повернула з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі"

Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення

Україна та рф провели обмін полоненими, під час якого додому повернулися 144 захисники України. Серед звільнених 95 оборонців "Азовсталі" в Маріуполі, з них 43 — бійці полку "Азов". 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

Україна звільнила:

  • 59 бійців Національної гвардії;
  • 30 – Військово-морських сил;
  • 28 – Збройних сил України;
  • 17 – Державної прикордонної служби України;
  • 9 – Територіальної оборони;
  • 1 – Національної поліції України.

З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.

"Більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок. Всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу", - зазначається у повідомленні.

Процес повернення усіх полонених захисників триває. 


Нагадаємо, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців. Крім того, окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки.

Також Інформатор розповідав про оборонця Маріуполя з позивним «Гоголь», який загинув під час бою за місто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.