Україна поступилася Швеції у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2021

Жіноча волейбольна збірна України продовжує боротьбу у відбірковому турнірі до Євро-2021.

Українські волейболістки несподівано програли збірній Швеції. Через тиждень збірна України спробує взяти реванш у шведок у матчі другого кола.

Про хід матчів відбору до чемпіонату Європи з волейболу повідомляє Інформатор.

У суботу, 8 травня, жіноча збірна України з волейболу провела другий матч у відбірковій групі B. У п’ятницю, 7 травня, українки в непростому й напруженому матчі здолали збірну Португалії. Сьогоднішній суперник української команди збірна Швеції пропустила матч першого ігрового дня. Причиною послужила неявка на матчі першого кола збірної Грузії через спалах коронавірусу в складі команди.

Українки відкрили рахунок у матчі, але вже незабаром шведки повели 4: 3. Збірна України повернула лідерство і відірвалася від суперниць на 3 очка. Швеція продовжила опір, зрівнявши рахунок. Українські волейболістки повели +4, проте суперниці проявили волю до перемоги і вийшли вперед 23:22. Боротьба йшла за кожен розіграш, але точнішими виявилися шведські волейболістки і виграли перший сет 27:25.

На куражі збірна Швеції повела в другому сеті 5: 0, а потім і 8: 1. Розрив між командами зберігався, і за рахунку 13: 5 тренер збірної України взяв тайм-аут. Пауза не допомогла нашій команді. Різниця в рахунку зросла до дев’яти очок. Як не старалися українки врятувати другу партію, шведки виявилися сильнішими і виграли 25:19.

Українкам для продовження боротьби обов’язково потрібно було перемагати в третьому сеті. Однак суперниці й не думали розслаблятися й не дозволяли українським волейболісткам піти у відрив. Україна повела 12:10, але шведки тут же рахунок зрівняли. Незабаром збірна Швеції вийшла вперед на 3 бали і свого вже не упустила, вигравши і третій сет.

• Швеція — Україна 3: 0 (27:25, 25:19, 25:18).

Наступні матчі за участю збірної України пройдуть з 14 до 16 травня в Грузії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки півфінальних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи, про результати поєдинків 25-го туру УПЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги.