Україна поступилася Німеччині, а Швейцарія розійшлася миром з Іспанією в матчах п'ятого туру Ліги націй

Іспанці не забили два пенальті, але все ж вирвали нічию на останніх хвилинах. Тепер збірну України для збереження прописки в Лізі А влаштує нічия в матчі зі Швейцарією.

Іспанці не забили два пенальті, але все ж вирвали нічию на останніх хвилинах. Тепер збірну України для збереження прописки у Лізі А влаштує нічия в матчі зі Швейцарією.

Про події в матчах Ліги націй УЄФА і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У суботу, 14 листопада в рамках п'ятого туру розіграшу Ліги націй УЄФА збірна України в Лейпцигу зустрілася зі збірною Німеччини. Обидві збірні перед поточним поєдинком мали в своєму активі по 6 очок, поступаючись лідерові групи збірній Іспанії одним очком.

Команди виступали в таких складах:

Німеччина: Нойер - Зюле, Кох, Рюдігер - Гинтер, Горецький, Гюндоган, Макс - Гнабрі, Вернер, Сані.

Запасні: Лено, Трапп, Удуокаі, Та, Нойхаус, Брандт, Амірі, Вальдшмідт, Хенрікс, Штарк, Дауд.

Україна: П’ятов - Конопля, Забарний, Матвієнко, Соболь - Малиновський, Степаненко, Зінченко - Марлос, Яремчук, Зубков.

Запасні: Паньків, Лунін, Кривцов, Чеберко, Мораес, Харатін, Макаренко, Бондар, Михайличенко.

Перший удар по воротах суперника завдали господарі. На 3-й хвилині Макс з лівого флангу віддав пас в центр штрафної, а Горецький пробив набагато вище поперечини воріт П’ятова. Збірна України провела атаку, але удар Малиновського заблокували гравці оборони збірної Німеччини. А на 12-й хвилині Зубков видряпав м'яч у штрафний суперника і віддав під удар Яремчуку, який вколотив м'яча у ворота збірної Німеччини.

На 23-й хвилині Горецький обікрав Зінченка в центрі поля і віддав передачу на Сані, який, прибравши захисника, точно пробив в дальній кут воріт збірної України. Незабаром удар Горецького у верхній кут П’ятов у красивому стрибку перевів на кутовий. Контратаку збірної України ціною жовтої картки за фол на Яремчука перервав Рюдігер. На 33-й хвилині Горецький прийняв закид у штрафну і віддав пас в центр на Вернера, який переправив м'яч у порожні ворота.

На 53-й хвилині Зінченко пробив по воротах Нойєра, і м'яч, зрикошетивши від ноги захисника, влучив у ліву штангу воріт. А на 64-й хвилині Вернер замкнув простріл Гінтера з правого флангу, відправивши третій м'яч у ворота збірної України. Марлос обвідним ударом влучив у ліву штангу воріт Нойєра на 77-й хвилині. П’ятов забрав м'яч після удару Горецького головою по центру воріт. Ще один раз м'яч потрапив у штангу (тепер уже праву) воріт збірної Німеччини після удару Мораеса на 81-й хвилині.

У другому поєдинку нашої групи збірна Швейцарії брала Іспанію. На 10-й хвилині матчу Торрес пробив над поперечиною воріт збірної Швейцарії. Воротар іспанців Симон відбив небезпечний удар Шакірі в лівий кут. На 26-й хвилині емболії з правого флангу віддав в центр на Фройлера, який у дотик влучно пробив під дальню штангу воріт збірної Іспанії. Воротар швейцарців двічі врятував свою команду, відбивши удари Руїса і Оярсабаля, а удар Торреса головою на другій компенсованій хвилині пройшов над поперечиною.

На 57-й хвилині м'яч після удару головою Рамоса потрапив в руку гравця швейцарців, і арбітр призначив пенальті. До «точки» підійшов Рамос, але його удар у лівий нижній кут відбив голкіпер. На 79-й хвилині гравець збірної Швейцарії Ельведі порушив правила у власному штрафному майданчику, отримав другу жовту картку і залишив поле. Пенальті знову взявся виконати Рамос, і знову пробив в той же кут. Удар вийшов ще слабкіше попереднього, і Зоммер намертво взяв м'яч. Але все ж збірної Іспанії вдалося уникнути поразки. На 89-й хвилині Морено в дотик замкнув простріл Регілона з лівого флангу.

Також сьогодні свої матчі провели представники третьої групи Ліги А. У матчі Португалія - Франція на 12-й хвилині Марсьяль не зумів переграти голкіпера збірної Португалії після відмінної передачі у виконанні Грізманн. На 30-й хвилині збірна Франції розіграла штрафний, і м'яч після удару Марсьяля потрапив в поперечину. На 41-й хвилині Марсьяль в стрибку замикав простріл Ернандеса з лівого флангу, але Патрісіу встиг виставити руку і врятував ворота португальців від вірного гола. На останній хвилині першого тайму м'яч просвистів над поперечиною воріт збірної Франції після удару головою Кріштіану Роналду.

На 53-й хвилині Патрісіу відбив удар Рабіо, але на добиванні першим виявився Канте, який і відправив м'яч у сітку. Погба відгукнувся на навіс з лівого флангу, однак його удар виявився слабким, і проблем для воротаря збірної Португалії не створив. Португалія також в боргу не залишилася. На 60-й хвилині Фонте пробив в штангу після навісу Сілви справа, а удар з лінії штрафного у правий кут потягнув Льоріс. Голкіпер знову виручив французів, відбивши удар Моутіньо в дальній верхній кут після скидки Роналду. Перемога в матчі забезпечила збірній Франції перше місце в групі і вихід до фінального турніру Ліги націй УЄФА.

Збірна Швеції у Стокгольмі приймала збірну Хорватії. Господарі вийшли вперед на 36-й хвилині після несильного, але влучного удару Кулусевскі в дальній кут. На другій компенсованій до першого тайму хвилині Даніельссон головою відправив м'яч у ворота збірної Хорватії після подачі кутового з правого флангу. Хорватам вдалося відіграти один м'яч на 81-й хвилині. Після високої подачі з лівого флангу м'яч потрапив в Даніельссон, і влетів у ворота збірної Швеції.

Також слід зазначити матч Сан-Марино - Гібралтар, в якому вперше на матчі чоловічих національних збірних під егідою УЄФА працювала бригада арбітрів у складі одних жінок. І це була бригада українських арбітрів на чолі з Катериною Монзуль.

• Мальта - Андорра 3: 1.

Решта матчів п'ятого туру розіграшу Ліги націй УЄФА відбутися 15 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинки серії плей-офф відбору на Євро-2020, а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .