У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Продуктивність праці вчителів перевищує розвинені країни
Україна показала кращий результат у міжнародному рейтингу якості середньої освіти. Українські вчителі навчають школярів на рівні з країнами, в яких витрати на учня в рази більші.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост екс-нардепа Тетяни Острикової.
«Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) опублікувала аналіз результатів тестування учнів в країнах Східної Європи і Центральної Азії Хоча в більшості міжнародних рейтингів України відстає, але в рейтингу оцінки якості середньої освіти за міжнародним стандартом ОЕСР PISA - Україна показала кращі результати в регіоні», - уточнила Острикова.
У дослідженні вимірювали здатність 15-річних учнів використовувати свої знання для вирішення реальних проблем, в цьому українські школярі мають результати нарівні з Туреччиною, трохи поступаючись Хорватії та Білорусі. За її словами, організація також вимірювала набір навичок, які називаються метапізнавальними (meta-cognitive).
«Наявність метапізнавальних навичок допомагає орієнтуватися і вирішувати непередбачені проблеми. Українські школярі мають кращі результати за цим критерієм», - підкреслила Острикова.
У дослідженні проаналізували два співвідношення:
«Результати PISA показують, що принаймні в освіті, продуктивність праці вчителів перевищує розвинені країни. Україна фактично найкраща в регіоні для розміщення високотехнологічного виробництва», - підсумувала Острикова.
Нагадаємо, в ООН закликають якомога швидше відкрити школи через зростання насильства і вагітності серед дітей .
Крім того, уряд України схвалив комплекс рішень, які спрямовані на вдосконалення системи захисту прав дитини.Зокрема, планують підвищити розмір державної допомоги при народженні чи усиновленні дитини.
Також Інформатор писав, через пандемію COVID-19 глобальний прогрес з викоренення дитячої праці призупинився вперше за 20 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .