«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
На поточну добу, 12 березня, дефіциту електроенергії не передбачається
В енергосистемі України 12 березня виник профіцит електроенергії. На запит НЕК "Укренерго" до суміжного оператора системи передачі надлишки передавалися до Польщі – сумарною величиною 1 488 МВт-год (з 10:30 до 14:00 години). У Чернігівській, Дніпропетровській та Одеській областях знеструмлювалися споживачі.
Про це повідомили у Міненерго. На поточну добу, 12 березня, дефіциту електроенергії не передбачається. У резерві – 9 одиниць генерувального обладнання теплоелектростанцій, які залучать у разі потреби.
"Ситуація контрольована, система збалансована. Графіки відключень не застосовуються", - зазначили у Міненерго.
Внаслідок неодноразових ворожих обстрілів пошкоджено повітряні лінії у Чернігівській області, знеструмлено півтори тисячі споживачів у 19 населених пунктах. Через обстріли пошкоджено мережі у Дніпропетровській області, внаслідок чого відключилась ПЛ 150 та підстанція 150 кВ.
У результаті бойових дій пошкоджено розподільний газопровід у прифронтовому селищі на Харківщині. Припинено газопостачання до 26 споживачів. На магістральному нафтопроводі у Полтавській області виявлено два зловмисних пошкодження без розливу нафти. Триває розслідування. На підстанції 110 кВ на Одещині через технологічні причини відключилось обладнання, знеструмлювались побутові споживачі, яких оперативно заживлено.
Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС незначною мірою знизився і становить 15,53 метра. Цього достатньо для забезпечення потреб станції. Лінія 330 кВ, що живила ЗАЕС, залишається знеструмленою. На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 1 691 МВт-год. Також передбачається експорт – до 6 446 МВт-год.
В ніч на 11 березня російські окупанти завдали удару по Одеській області. Частина домівок залишилась без електропостачання. Енергетики ДТЕК приступили до аварійно-відновлювальних робіт щойно отримали дозвіл ЗСУ та ДСНС. Станом на 17:00 11 березня всі родини Одещини знову зі світлом.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.